Język angielski – Poziom B2

Chcesz swobodnie posługiwać się angielskim w sytuacjach zawodowych i prywatnych? Kompleksowy kurs dla średniozaawansowanych plus to propozycja właśnie dla Ciebie! W krótkim czasie podniesiesz swoje umiejętności językowe, przełamiesz bariery i wejdziesz na wyższy poziom zaawansowania.

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany).

Angielski na poziomie B2 to kurs dla osób średniozaawansowanych plus, które osiągnęły już poziom B1. Kurs angielskiego B2 to ostatni krok, który dzieli Cię od pełnej płynności językowej w mowie i piśmie. To jest Twój cel? Z przyjemnością wesprzemy Cię w jego realizacji!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i jakie umiejętności osiągniesz po zakończeniu kursu angielskiego dla średniozaawansowanych.

Dla kogo jest kurs angielskiego — poziom B2

Kompleksowy kurs angielskiego dla średniozaawansowanych plus na poziomie B2 jest propozycją dla osób, którym zależy na rozwinięciu komunikatywnej znajomości języka, umożliwiającej swobodne porozumiewanie się po angielsku zarówno w codziennym życiu, jak i w pracy zawodowej oraz podczas podróży do krajów anglojęzycznych.

Chcesz ostatecznie przełamać barierę językową i wejść na rynek pracy pewnym krokiem? Zależy Ci na awansie lub zmianie ścieżki kariery, a jedyną przeszkodą jest brak pewności i swobody w posługiwaniu się angielskim? Kurs angielskiego na poziomie B2 jest właśnie dla Ciebie!

Czego nauczysz się na kursie angielskiego B2

Kurs angielskiego dla średniozaawansowanych plus na poziomie B2 pozwoli na efektywne podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych oraz skuteczne poszerzenie słownictwa – szybko i intensywnie. Potrafisz już swobodnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach, sprawnie opisujesz swoje plany i zainteresowania, rozmawiasz o swojej pracy i sprawach związanych z życiem społecznym oraz jego aktualnymi problemami, radzisz sobie podczas podróży zagranicznych. Czas na coś więcej!

Kurs na poziomie B2 wyposaży Cię w umiejętności i wiedzę, które umożliwią Ci rozumienie znaczenia złożonych treści, zarówno na tematy konkretne, jak i abstrakcyjne oraz formułowanie szczegółowych wypowiedzi, w których będziesz umieć przejrzyście wyjaśnić swój punkt widzenia, wskazując wady i zalety rozmaitych rozwiązań i możliwości. Poczujesz się pewnie, mogąc swobodnie, płynnie i spontanicznie dyskutować na większość tematów, również z rodzimymi użytkownikami angielskiego.

Powyższe umiejętności są zgodne z systemem CEFR dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym wyższym B2.

Angielski dla średniozaawansowanych — organizacja kursu angielskiego, poziom B2

Kursy języka angielskiego na poziomie B2 – średniozaawansowanym, organizujemy w różnych formach online, w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach lub indywidualnie.

Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów, pracujących w oparciu o sprawdzone metody nauczania i autorskie materiały.

Dokładamy wszelkich starań, by kursy były optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Kursantów oraz spełniały najwyższe standardy jakościowe, charakteryzując się ponadprzeciętną skutecznością i wyspecjalizowaniem.

Uczymy intensywnie i skutecznie

Angielski dla średniozaawansowanych plus to angielski dla osób, które potrafią jasno określić swoje cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego oferujemy Ci kursy intensywne i maksymalnie skuteczne, które w ekspresowym tempie pozwalają na efektywne podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych i poszerzenie słownictwa – zarówno ogólnego, jak i specjalistycznego z interesującej Cię branży.

Nastaw się na szybkie tempo i dużo pracy, która szybko przyniesie doskonałe efekty!

Dlaczego warto wybrać angielski w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika – Language Means Business współpracuje wyłącznie z najlepszymi lektorami  i native speakerami, posiadającymi niezbędne kwalifikacje i doświadczenie (również branżowe). To ludzie zaangażowani i pełni pasji, którzy swoją wiedzę przekazują w maksymalnie przystępny sposób, angażując Kursantów do intensywnej nauki angielskiego.

Pracujemy w oparciu o autorskie materiały i kursy konstruowane z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, optymalnie wpisujących się w Twoje codzienne i zawodowe obowiązki oraz zainteresowania.

U nas jesteś zawsze u siebie, bez względu na wiek, wykonywany zawód i wewnętrzną motywację do nauki angielskiego. Let’s do this!