KONTAKT

Wyślij wiadomość do mnie


Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EKLEKTIKA Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Opaczewskiej 15/31, 02-368 Warszawa. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@eklektika.pl formularz kontaktowy pod adresem eklektika.pl/kontakt telefonicznie pod numerem 22 622 86 69 lub pisemnie na adres siedziby administratora więcej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych na potrzeby świadczenia usług przez EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celu przesyłania Newslettera, ofert handlowych i informacji o promocjach przez EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.


Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celu przesyłania Newslettera, ofert handlowych i informacji o promocjach przez Eklektika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

I want to receive free learning materials and information about promotions and new products. I hereby consent to the processing of my personal data and other data contained in contact forms for marketing purposes (mailing the Newsletter, special offers and promotions) by EKLEKTIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, with its registered office at Opaczewska 15/31, 02-368 Warszawa, entered into the National Court Register maintained by the District Court for the Capital City of Warsaw, XII Commercial Division of the National Court Register, under KRS number 0000493181.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter!

Get the latest news on language education, technology & business!
Free learning materials & language tips!

Sign up today and get a free 3-month online English course.


I want to receive free learning materials and information about promotions and new products. I hereby consent to the processing of my personal data and other data contained in contact forms for marketing purposes (mailing the Newsletter, special offers and promotions) by Eklektika Sp. z o.o.

FreshMail.pl
 

Kursy językowe dla firm prowadzimy między innymi w:

Warszawa

Od 15 lat prowadzimy kursy językowe dla firm Warszawa z dojazdem do Twojej firmy lub do domu.

Poznań

Angielski dla firm w Poznaniu prowadzimy od 2012 roku, głównie Angielski dla IT i e-commerce.

Kraków

Angielski dla firm w Krakowie prowadzimy od 2012 roku, głównie Angielski z Native Speakerem.

Gdynia

Nasza najnowsza lokalizacja. Od 2018 r. prowadzimy kursy angielskiego dla kadry wyższej UMG w Gdyni.

Wrocław

Angielski dla firm we Wrocławiu prowadzimy już 15 lat! Głównie: Angielski dla biznesu i Angielski dla IT.

Lublin

Kursy językowe dla firm w Lublinie prowadzimy dla programistów (English for IT) i specjalistów od e-biznesu.

Nasze zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i innych prowadzimy w siedzibach Klientów m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku i Lublinie, a także w mniejszych miejscowościach. Zajęcia językowe dla firm prowadzimy w całej Polsce. Kursy językowe mogą być również prowadzone online.

© EKLEKTIKA SP. Z O.O. 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.