Idź do treci

Opis usługi

 • Jaki jest Twój stopień zaawansowania językowego?
  Skala Rady Europy CEFR wyróżnia sześć poziomów biegłości językowej: A1, A2, B1, B2, C1, C2, które zostały podzielone na trzy grupy: początkujący (A1 i A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2). Każda grupa i każdy poziom to ściśle określone, uniwersalne umiejętności językowe oraz znajomość odpowiedniej ilości słownictwa. Im wyższy jest Twój poziom – tym bardziej rozbudowane są Twoje umiejętności i tym szerszy jest Twój zasób słów, zwrotów i sformułowań.
 • Sprawdź poziom znajomości języków obcych i działaj!
  Chcesz sprawdzić poziom znajomości języka obcego? Znajdź spokojne miejsce i wygospodaruj kilkadziesiąt minut, podczas których będziesz mógł w 100% skoncentrować się na teście. Testy poziomujące weryfikują Twoje praktyczne umiejętności wykorzystania języka oraz stopień zaawansowania tych umiejętności, sprawdzają stopień opanowania gramatyki, znajomość struktur leksykalno-gramatycznych oraz oceniają zasób słów.
 • Dla kogo są i jak działają nasze testy poziomujące?
  Testy poziomujące w szkole Eklektika to precyzyjne narzędzie, dzięki któremu możesz szybko i skutecznie sprawdzić poziom swoich umiejętności językowych. Testy poziomujące dedykujemy przede wszystkim osobom czynnym zawodowo działającym w szeroko rozumianym biznesie oraz wkraczającym na rynek pracy.
  Narzędzie udostępniamy za darmo – wystarczy zarejestrować się na naszej stronie oraz wybrać i rozwiązać interesujący Cię test poziomujący. Od razu po zakończeniu testu otrzymasz wynik oraz rekomendowany poziom kursu.