Językowe testy poziomujące

Chcesz sprawdzić swój poziom znajomości języków obcych? Jesteś we właściwym miejscu! Przygotowaliśmy szybkie testy poziomujące, które skutecznie sprawdzają stopień zaawansowania językowego – tu i teraz. Zaczynamy?

Test poziomujący on-line to nowoczesne i maksymalnie wygodne narzędzie do oceny poziomu znajomości języka, które pozwala precyzyjnie określić stopień zaawansowania umiejętności językowych. Planujesz rozpocząć kurs angielskiego, niemieckiego lub francuskiego? Wracasz do nauki języka po długiej przerwie? Przygotowujesz się do ważnych egzaminów językowych lub zawodowych (w wybranym języku)? Pracujesz lub szukasz pracy w biznesie, e-commerce bądź IT i chcesz wiedzieć, w którym miejscu się znajdujesz? Testy poziomujące są właśnie dla Ciebie!

Jaki jest Twój stopień zaawansowania językowego?

Skala Rady Europy CEFR wyróżnia sześć poziomów biegłości językowej: A1, A2, B1, B2, C1, C2, które zostały podzielone na trzy grupy: początkujący (A1 i A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2). Każda grupa i każdy poziom to ściśle określone, uniwersalne umiejętności językowe oraz znajomość odpowiedniej ilości słownictwa. Im wyższy jest Twój poziom – tym bardziej rozbudowane są Twoje umiejętności i tym szerszy jest Twój zasób słów, zwrotów i sformułowań.

Sprawdź poziom znajomości języków obcych i działaj!

Chcesz sprawdzić poziom znajomości języka obcego? Znajdź spokojne miejsce i wygospodaruj kilkadziesiąt minut, podczas których będziesz mógł w 100% skoncentrować się na teście. Testy poziomujące weryfikują Twoje praktyczne umiejętności wykorzystania języka oraz stopień zaawansowania tych umiejętności, sprawdzają stopień opanowania gramatyki, znajomość struktur leksykalno-gramatycznych oraz oceniają zasób słów.

Dla kogo są i jak działają nasze testy poziomujące?

Testy poziomujące w szkole Eklektika to precyzyjne narzędzie, dzięki któremu możesz szybko i skutecznie sprawdzić poziom swoich umiejętności językowych. Testy poziomujące dedykujemy przede wszystkim osobom czynnym zawodowo działającym w szeroko rozumianym biznesie oraz wkraczającym na rynek pracy.

Narzędzie udostępniamy za darmo – wystarczy zarejestrować się na naszej stronie oraz wybrać i rozwiązać interesujący Cię test poziomujący. Od razu po zakończeniu testu otrzymasz wynik oraz rekomendowany poziom kursu.