Idź do treci

Nauka języka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak skuteczna i tak łatwo dostępna!

Nowoczesna i intuicyjna w obsłudze platforma do e-learningu umożliwia efektywną naukę angielskiego każdemu, o każdej porze dnia (i nocy!) i w niemal każdym zakątku Polski, Europy i świata – jedynym warunkiem jest dostęp do internetu. Co to oznacza w praktyce?

Kursy angielskiego bez granic i sztywnych ram – korzystając z platformy po prostu dopasowujesz naukę angielskiego do swojego grafiku, prywatnego lub zawodowego.

Język angielski dla osób indywidualnych

Bez względu na to gdzie jesteś i czym się zajmujesz na co dzień, jaki jest Twój plan dnia i z jakimi obowiązkami i wyzwaniami musisz się mierzyć – możesz się uczyć angielskiego, realizując swoje potrzeby i pasje, inwestując w siebie i swój rozwój! Naprawdę!

Platforma do nauki angielskiego Eklektika po prostu wpisze się w dowolną lukę w Twoim grafiku. Równocześnie możesz liczyć na najwyższą jakość przygotowanych w ramach kursu materiałów i zadań oraz maksymalną efektywność kolejnych lekcji.

Język angielski dla firm

Współczesny biznes wymaga znajomości języka angielskiego, dzięki której możesz otwierać swoją firmę na nowe rynki i nowe możliwości.

Nasza oferta e-learningu na platformie do nauki angielskiego jest skierowana do osób zarządzających firmami z różnych branż, którym zależy na rozwoju pracowników oraz podnoszeniu konkurencyjności przedsiębiorstw na rynku europejskim i światowym. Bez względu na to czy Twoi pracownicy realizują swoje obowiązki w siedzibie firmy, czy pracują zdalnie i dzielą Was dziesiątki, setki, a może nawet tysiące kilometrów – możecie razem uczyć się angielskiego lub doskonalić umiejętności lingwistyczne w wybranych obszarach i tematach.

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych z najlepszych nauczycieli, lektorów i native speakerów oraz gwarantujemy optymalne dopasowanie kursów do firmowych potrzeb naszych Klientów.

Kogo uczymy?

Platforma do nauki angielskiego przeznaczona jest dla osób prywatnych oraz firm i korporacji, polskich i międzynarodowych – przedstawicieli różnych branż, realizujących rozmaite działania w obszarach e-commerce oraz IT.

Intensywnie i skutecznie!

Jeśli uczyć się angielskiego – to tylko tak! Nasze kursy umożliwiają intensywną naukę języka, która w krótkim czasie pozwoli cieszyć się swobodą komunikowania się po angielsku.

Pełne wsparcie i monitoring realizacji kursów

Firmowe kursy angielskiego to dodatkowy obowiązek dla Ciebie? Nic z tych rzeczy! Powierzając nam organizację kursów językowych dla swoich pracowników i współpracowników możesz liczyć na nasze pełne wsparcie HR.

Co wyróżnia naszą platformę do angielskiego?

Eklektyzm! Konstruując naszą e-szkołę i jej fundamenty oraz szczegóły kursów dla osób prywatnych i firm sięgamy po najefektywniejsze metody i środki, łącząc w jedną całość elementy mające swoje źródła w różnych stylach nauczania i koncepcjach podejścia do nauki angielskiego.