Idź do treci

Poznaj nas!

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, nie tylko biegle posługujący się językiem, ale też posiadający rozległą wiedzę z wybranych branż, przede wszystkim związanych z sektorami: e-Commerce, IT i Digital. Uczymy skutecznie również dlatego, że doskonale znamy specjalistyczną terminologię sektora, w którym działa Twoja firma. Nasi lektorzy oferują zarówno rozległą wiedzę językową ale również wybitne umiejętności dydaktyczne. Nauka z nimi to przyjemność!

Poznaj wybrane sylwetki członków naszego Zespołu!

Basia Dudziak-Czajkowska
Basia Dudziak-Czajkowska
16 lat doświadczenia
angielski

Jestem przekonana, że dobry nauczyciel nigdy nie przestaje się uczyć.

Moje zamiłowanie do języka angielskiego rozbudził kilkuletni pobyt w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończyłam szkołę średnią. Następnie studiowałam filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczaniem zajmuję się od 15 lat. Współpracowałam z wieloma szkołami językowymi, uczelniami wyższymi i instytucjami edukacyjnymi jako lektor, trener, metodyk i menadżer. Swoją wiedzą metodyczną i doświadczeniem nauczycielskim dzielę się na łamach magazynów edukacyjnych, a także poprzez wykłady, prelekcje oraz szkolenia. Współpracuję z wydawnictwami jako autor i korektor publikacji językowych. W wolnych chwilach tworzę materiały edukacyjne i oraz testuję rozmaite metody nauczania i uczenia się. Jestem przekonana, że dobry nauczyciel nigdy nie przestaje się uczyć, dlatego regularnie uczestniczę w kursach i konferencjach branżowych.

Jestem pasjonatką języków obcych oraz entuzjastką nauczania, uczenia się i rozwoju. Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego kursy grupowe, warsztaty i szkolenia to mój żywioł.

Z Eklektiką współpracuję od 2012 roku. Jako metodyk wspieram kadrę lektorską, dbam o Klientów od strony merytorycznej, opracowuję koncepcje kursów i szkoleń, tworzę treści edukacyjne, prowadzę warsztaty i szkolenia, a także uczę języka angielskiego.

Interesuję się neurodydaktyką i komunikacją empatyczną. W wolnych chwilach gram w gry planszowe i karciane, jeżdżę konno oraz zaczytuję się we wszystkim, co wpadnie mi w ręce.

Zapraszam serdecznie do współpracy z Eklektiką!

Irena Andrejczuk
Irena Andrejczuk
11 lat doświadczenia
angielski, ukraiński, rosyjski

Languages: English, Ukrainian, Russian

I consider myself to be a very flexible teacher who always adjusts to my students’ needs, pace of progress, and abilities.

I have been working as an English teacher for 10 years, 5 of them in Eklektika. Most of the courses I hold are business English oriented. I teach general English as well, which can be useful for travelling abroad, communicating with foreigners, holding small talks with clients, etc.

My aim is to help students to:

  • discover in what way they can learn English most efficiently,
  • realise how they perceive and process new information in a foreign language,
  • improve their skills,
  • break barriers of communication in English

I design my teaching program in such a way that all aspects of the language are covered: listening, reading, writing, and speaking. I consider myself to be a very flexible teacher who always adjusts to my students’ needs, pace of progress, and abilities. So don’t worry, it won’t be like during school times =) Usually I do not use a single textbook; much more interesting and efficient is using various materials from different sources in order to make the process of learning English more pleasant and definitely not boring. I can describe myself as a patient, understanding, and demanding teacher, and of course one with a sense of humour.

Apart from teaching, I am a certified examiner for Cambridge, and I am working on my PhD in literature studies.

Posiadamy najwyższe kwalifikacje do nauczania i doskonale dopasowuje zróżnicowane metody do potrzeb i oczekiwań kursantów. Dołącz do nas. Zostań lektorem w Eklektika

„Zajęcia prowadzone przez doświadczonego Native Speakera w oparciu o najwyższe standardy nauczania języków obcych, aktywizowały Uczestników i ...

czytaj więcej

“Making Waves Polska Sp. z o.o. korzystała z usług Eklektika Language Means Business w okresie od września 2016r. do maja 201 Br. Szkoła zapewniała nam lekcje indywidualne dla zainteresowanych pracowników.

Zajęcia prowadzone były przez doświadczonego lektora – Native Speakera w oparciu o najwyższe standardy nauczania języków obcych aktywizowały Uczestników i znacząco podniosły kompetencje językowe naszych Pracowników. Szkoła zapewniła nam również bardzo dobrą obsługę administracyjną kursów.

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z Eklektika.”

Mirosława Zimoń-Niewczas – HR Manager

„Grupa Allegro oraz spółki powiązane korzystają ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2012 roku. Eklektika ...

czytaj więcej

„Grupa Allegro Sp. z o.o. oraz spółki powiązane (PayU SA, Naspers Classified Sp. z o.o.) korzystają ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2012 roku.

Eklektika świadczy na rzecz Spółek usługi z zakresu: kursów językowych (biznesowych i branżowych) z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania, kursów on-line na platformach e-learningowych i warsztatów językowych. Usługi świadczone są w różnych miastach na terenie Polski: Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków i Toruń.

Eklektika dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług językowych dla biznesu, zarówno w obszarze merytorycznym (autorskie materiały, nowoczesne i zróżnicowane metody nauczania, dobór lektorów), jak również w obszarze administracyjnym (terminowość, rozliczenia, bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenie, raportowanie, etc). Szkołę wyróżnia również bardzo elastyczne podejście do potrzeb Klienta i zaangażowanie w realizowane projekty.

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi językowe świadczone przez Eklektika Sp. z o.o.”

Izabela Jarosz - Dyrektor HR Grupy Allegro

„W ciągu 2 lat skorzystaliśmy z ponad 20.000 godzin dydaktycznych – przede wszystkim specjalistycznego języka angielskiego branżowego, a także ...

czytaj więcej

„W ciągu 2 lat skorzystaliśmy z ponad 20.000 godzin dydaktycznych – przede wszystkim specjalistycznego języka angielskiego branżowego, a także języka biznesowego, polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego.

Zajęcia odbywały się w 4 lokalizacjach: Poznań, Wrocław, Toruń i Warszawa.

Według ankiety przeprowadzonej wśród uczestników zajęć oraz ich przełożonych 90% pracowników zauważyło wzrost kompetencji językowych, które przełożyły się na większą efektywność pracy na wykonywanym stanowisku.

EKLEKTIKA dała się poznać jako solidny i godny polecenia partner szkoleń językowych. Lektorzy prowadzący zajęcia prezentują wysoki poziom merytoryczny. Ponadto EKLEKTIKĘ wyróżnia również bardzo elastyczne podejście do potrzeb Klienta i wysoki zaangażowanie w realizowane projekty. Szkoła zapewnia także nowatorskie, autorskie materiały dydaktyczne, wykorzystując również nowoczesne narzędzia wspomagające naukę angielskiego w formie e-learningu.”

Marta Borkowska – Translation Manager | HR Department

„Britenet współpracuje z Eklektika – Language Means Business od 2017 roku. W trakcie naszej współpracy Eklektika dała się poznać jako solidny ...

czytaj więcej

„Britenet współpracuje z Eklektika – Language Means Business od 2017 roku. W trakcie naszej współpracy Eklektika dała się poznać jako solidny partner w biznesie, zapewniając nam świetny zespół lektorów, najwyższej jakości materiały dydaktyczne oraz narzędzia online oraz szybką i sprawną obsługę szkoleń.
W ramach kursów korzystaliśmy do tej pory ze szkoleń językowych z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego. Aktualnie z różnych form doskonalenia języków obcych korzysta ponad 150 pracowników Britenet na kursach ogólnych, biznesowych i branżowych (English for IT).
Eklektika bardzo sprawnie zorganizowała nam przejście na zdalne nauczanie w 2020 r. i zapewnia cały czas nowoczesna narzędzia cyfrowe, które zwiększają efektywność prowadzonych kursów online.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Eklektiki w zakresie szkoleń językowych dla biznesu.”

Magdalena Dzieszkowska-Malczyk | Koordynator | Purchasing Manager

„RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O. korzysta ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2015 r. Eklektika ...

czytaj więcej

„RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O. korzysta ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2015 r.
Eklektika prowadzi dla nas kursy językowe (biznesowe i branżowe z zakresu digital) z języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Eklektika dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług językowych dla biznesu, zapewniając zarówno wysoką jakość zajęć, bardzo dobry dobór lektorów, nowoczesne narzędzia i materiały do nauki, jak również sprawną obsługę administracyjną kursów.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi językowe świadczone przez Eklektika Sp. z o.o.”

Anna Malinowska | Head of Learning & Development

Zapoznaj się z naszą ofertą

Nie znalezłeś interesującego Cię szkolenia? Zobacz katalog propozycji