Idź do treci

Komunikacja

W centrum naszych zajęć jest nauka swobodnej i skutecznej komunikacji, dlatego każde spotkanie jest okazją do ćwiczenia speaking skills w formie konwersacji i różnorodnych ćwiczeń komunikacyjnych (burze mózgów, dialogi sterowane, dyskusje i debaty, biznesowe scenki sytuacyjne, wystąpienia i prezentacje).

Diversity & Inclusion 

Naszym Kursantom i Lektorom zapewniamy uczestnictwo w przyjaznym i otwartym środowisku, tworząc bezpieczną przestrzeń do wyrażania swoich opinii i doświadczeń oraz słuchania ich z zainteresowaniem i szacunkiem. Zachęcamy Uczestników do współpracy w grupach, wymiany poglądów i doświadczeń, co umożliwia lepsze zrozumienie i akceptację innych perspektyw. Uczymy języka również w kontekście kulturowym, a nie tylko leksykalno-gramatycznym.

Indywidualne podejście oparte o rzetelne dane

Każdy kurs rozpoczynamy od analizy potrzeb i precyzyjnego określenia celów, oczekiwań i preferencji naszych Kursantów. W oparciu o rezultaty analizy, wnioski z rozmów z Uczestnikami kursu oraz wyniki testów diagnozujących, opracowujemy syllabus kursu. Uwzględniamy zarówno oczekiwania Firmy, jak i indywidualne preferencje Uczestników. W trakcie kursów korzystamy z Teaching & Learning Analytics, aby podejmować najlepsze decyzje dotyczące szkoleń w Twojej firmie na podstawie rzetelnej analizy danych.

Treści branżowe

Dbamy o odpowiednie proporcje między językiem ogólnym, biznesowym i branżowym. W tok zajęć regularnie wplatamy treści specjalistyczne, aby jak najlepiej przygotować naszych Kursantów do posługiwania się językiem obcym na niwie zawodowej. Tworzymy autorskie materiały językowe w oparciu o treści autentyczne (fragmenty wystąpień i wywiadów, prelekcji i szkoleń; artykuły prasowe; infografiki; case studies).

Rozwój językowy

Umożliwiamy Kursantom rozbudowanie bazy leksykalnej o słownictwo ogólne, biznesowe i branżowe, opanowanie kluczowych zagadnień gramatycznych, rozwój umiejętności receptywnych (rozumienie treści mówionych i pisanych) oraz produktywnych (komunikację ustną i pisemną). Zapewniamy dostęp do dedykowanych klas na Quizlecie, cotygodniowy newsletter językowy, bezpłatne webinaria, klub książki angielskiej, dostęp do platformy e-learningowej i in.

Eklektyzm

 • Nauka języków oparta na zadaniach (TBLL)
  • rzeczywisty język, zadania, sytuacje,
  • odgrywanie ról i studia przypadków
 • Bardzo sprawna organizacja zajęć, obsługa, szybki czas reakcji, elastyczność.
 • Nauczanie komunikatywnego języka (CLT)
  • interakcja
 • Otwartość na innowacje, zwinność, wspieranie transformacji cyfrowej u naszych klientów.
 • Najwyższa jakość, doskonale przygotowani i doświadczeni lektorzy oraz Native Speakers.
 • Wysokie standardy etyki biznesowej, uczciwość, transparentność.

„Zajęcia prowadzone przez doświadczonego Native Speakera w oparciu o najwyższe standardy nauczania języków obcych, aktywizowały Uczestników i ...

czytaj więcej

“Making Waves Polska Sp. z o.o. korzystała z usług Eklektika Language Means Business w okresie od września 2016r. do maja 201 Br. Szkoła zapewniała nam lekcje indywidualne dla zainteresowanych pracowników.

Zajęcia prowadzone były przez doświadczonego lektora – Native Speakera w oparciu o najwyższe standardy nauczania języków obcych aktywizowały Uczestników i znacząco podniosły kompetencje językowe naszych Pracowników. Szkoła zapewniła nam również bardzo dobrą obsługę administracyjną kursów.

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z Eklektika.”

Mirosława Zimoń-Niewczas – HR Manager

„Grupa Allegro oraz spółki powiązane korzystają ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2012 roku. Eklektika ...

czytaj więcej

„Grupa Allegro Sp. z o.o. oraz spółki powiązane (PayU SA, Naspers Classified Sp. z o.o.) korzystają ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2012 roku.

Eklektika świadczy na rzecz Spółek usługi z zakresu: kursów językowych (biznesowych i branżowych) z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania, kursów on-line na platformach e-learningowych i warsztatów językowych. Usługi świadczone są w różnych miastach na terenie Polski: Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków i Toruń.

Eklektika dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług językowych dla biznesu, zarówno w obszarze merytorycznym (autorskie materiały, nowoczesne i zróżnicowane metody nauczania, dobór lektorów), jak również w obszarze administracyjnym (terminowość, rozliczenia, bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenie, raportowanie, etc). Szkołę wyróżnia również bardzo elastyczne podejście do potrzeb Klienta i zaangażowanie w realizowane projekty.

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi językowe świadczone przez Eklektika Sp. z o.o.”

Izabela Jarosz - Dyrektor HR Grupy Allegro

„W ciągu 2 lat skorzystaliśmy z ponad 20.000 godzin dydaktycznych – przede wszystkim specjalistycznego języka angielskiego branżowego, a także ...

czytaj więcej

„W ciągu 2 lat skorzystaliśmy z ponad 20.000 godzin dydaktycznych – przede wszystkim specjalistycznego języka angielskiego branżowego, a także języka biznesowego, polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego.

Zajęcia odbywały się w 4 lokalizacjach: Poznań, Wrocław, Toruń i Warszawa.

Według ankiety przeprowadzonej wśród uczestników zajęć oraz ich przełożonych 90% pracowników zauważyło wzrost kompetencji językowych, które przełożyły się na większą efektywność pracy na wykonywanym stanowisku.

EKLEKTIKA dała się poznać jako solidny i godny polecenia partner szkoleń językowych. Lektorzy prowadzący zajęcia prezentują wysoki poziom merytoryczny. Ponadto EKLEKTIKĘ wyróżnia również bardzo elastyczne podejście do potrzeb Klienta i wysoki zaangażowanie w realizowane projekty. Szkoła zapewnia także nowatorskie, autorskie materiały dydaktyczne, wykorzystując również nowoczesne narzędzia wspomagające naukę angielskiego w formie e-learningu.”

Marta Borkowska – Translation Manager | HR Department

„Britenet współpracuje z Eklektika – Language Means Business od 2017 roku. W trakcie naszej współpracy Eklektika dała się poznać jako solidny ...

czytaj więcej

„Britenet współpracuje z Eklektika – Language Means Business od 2017 roku. W trakcie naszej współpracy Eklektika dała się poznać jako solidny partner w biznesie, zapewniając nam świetny zespół lektorów, najwyższej jakości materiały dydaktyczne oraz narzędzia online oraz szybką i sprawną obsługę szkoleń.
W ramach kursów korzystaliśmy do tej pory ze szkoleń językowych z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego. Aktualnie z różnych form doskonalenia języków obcych korzysta ponad 150 pracowników Britenet na kursach ogólnych, biznesowych i branżowych (English for IT).
Eklektika bardzo sprawnie zorganizowała nam przejście na zdalne nauczanie w 2020 r. i zapewnia cały czas nowoczesna narzędzia cyfrowe, które zwiększają efektywność prowadzonych kursów online.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Eklektiki w zakresie szkoleń językowych dla biznesu.”

Magdalena Dzieszkowska-Malczyk | Koordynator | Purchasing Manager

„RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O. korzysta ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2015 r. Eklektika ...

czytaj więcej

„RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O. korzysta ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2015 r.
Eklektika prowadzi dla nas kursy językowe (biznesowe i branżowe z zakresu digital) z języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Eklektika dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług językowych dla biznesu, zapewniając zarówno wysoką jakość zajęć, bardzo dobry dobór lektorów, nowoczesne narzędzia i materiały do nauki, jak również sprawną obsługę administracyjną kursów.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi językowe świadczone przez Eklektika Sp. z o.o.”

Anna Malinowska | Head of Learning & Development

Zapoznaj się z naszą ofertą

Nie znalezłeś interesującego Cię szkolenia? Zobacz katalog propozycji