Chcesz sprawdzić swój poziom znajomości francuskiego? Podejdź do bezpłatnego testu poziomującego z języka francuskiego i przekonaj się, na którym poziomie plasują się Twoje umiejętności. Nasz test kompetencji to precyzyjnie zaprojektowane narzędzie, z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie, bez żadnych opłat!

Wykonaj bezpłatny test

Bezpłatny test francuskiego online – Sprawdź swój francuski

Pracujesz w biznesie? Robisz karierę w e-commerce lub IT? Wchodzisz na rynek pracy lub wracasz do zawodu po dłuższej przerwie? Język francuski jest niezbędnym narzędziem na Twoim stanowisku? Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy test z francuskiego sprawdzający poziom Twoich umiejętności lingwistycznych! To kompletne narzędzie, które dokładnie zbada Twoją znajomość francuskiego, określi poziom zaawansowania oraz zarekomenduje Ci optymalny poziom kursów językowych. Do testu możesz przystąpić w każdej chwili! Zaczynamy?

Darmowy test na poziom francuskiego – kto może z niego skorzystać?

Każdy! Nasz test poziomujący z języka francuskiego może wykonać każda osoba, która chce zweryfikować swoje umiejętności. Zarejestruj się na naszej stronie i… możesz zaczynać! Nasze testy poziomujące dedykujemy przede wszystkim osobom dorosłym – aktywnym zawodowo lub dopiero planującym swoją karierę.

Test z języka francuskiego online – jak go zrobić?

Test na poziom francuskiego udostępniamy w całości za darmo na naszej stronie www. Test składa się z 60 zamkniętych pytań. W każdej chwili możesz wrócić do dowolnego pytania i zmienić swoją odpowiedź. Na wykonanie testu masz godzinę, dlatego wcześniej warto upewnić się, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał w tym czasie. W ramach testu z francuskiego sprawdzimy Twój stopień opanowania najważniejszych zagadnień gramatycznych, znajomość struktur leksykalno-gramatycznych oraz zasób słownictwa

Zarejestruj się na naszej stronie (wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz dodać adres mailowy) i rozpocznij test w dowolnym momencie… a nawet teraz!

Na jakim poziomie jest Twoja znajomość francuskiego?

Test poziomujący z francuskiego został opracowany w oparciu o wytyczne i standardy CEFR, które precyzyjnie określają poziom znajomości języków europejskich, m.in. języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. To uniwersalna skala systematyzująca ocenę umiejętności językowych na sześciu poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2, które zostały podzielone na trzy grupy: początkujący (A1 i A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2). Zrób test i sprawdź, na jakim poziomie znasz język francuski!

Test kompetencji językowych – dostępny od ręki!

Nasz test z języka francuskiego został zaprojektowany przez najlepszych specjalistów, doświadczonych lektorów i native speakerów. Zadbaliśmy o najwyższą jakość i czytelność testu, który ma być równocześnie maksymalnie wygodnym i precyzyjnym narzędziem, pozwalającym na rzetelną ocenę Twoich kompetencji językowych.

Test udostępniamy bezpłatnie i online – możesz go wykonać z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wyniki otrzymasz od razu po zakończeniu testu.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.