Idź do treci

Zapraszamy Cię do Eklektika Language Means Business – miejsca, w którym za główny cel stawiamy sobie dostarczanie wyspecjalizowanych i spersonalizowanych kursów językowych dla naszych klientów biznesowych. Zaufało nam już ponad 200 firm, w których przeszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy Uczestników.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania blended i e-learningowe dla Klientów z branży IT w Polsce, USA, UK, Szwajcarii, Czechach i Hong Kongu. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia edukacyjne, w tym rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję w celu optymalizacji procesu nauki. Z nami, Language Means Business.

 

Co nas wyróżnia

  • Wiedza ekspercka i 20 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów dla branży IT i e-commerce.
  • Zarządzanie edukacją w oparciu o analizę danych, Teaching Analytics & Learning Analytics.
  • Autorska platforma e-learningowa, wspierana przez rozwiązania AI.
  • Otwartość na innowacje i najnowocześniejsze narzędzia edukacyjne.
  • Najwyższa jakość, doskonale przygotowani i doświadczeni lektorzy oraz Native Speakers.
  • Wysokie standardy etyki biznesowej, uczciwość i transparentność.

Klienci

Zaufało nam ponad 200 firm. Od start-upów po największych graczy. Sprawdź dlaczego!

„Zajęcia prowadzone przez doświadczonego Native Speakera w oparciu o najwyższe standardy nauczania języków obcych, aktywizowały Uczestników i ...

czytaj więcej

“Making Waves Polska Sp. z o.o. korzystała z usług Eklektika Language Means Business w okresie od września 2016r. do maja 201 Br. Szkoła zapewniała nam lekcje indywidualne dla zainteresowanych pracowników.

Zajęcia prowadzone były przez doświadczonego lektora – Native Speakera w oparciu o najwyższe standardy nauczania języków obcych aktywizowały Uczestników i znacząco podniosły kompetencje językowe naszych Pracowników. Szkoła zapewniła nam również bardzo dobrą obsługę administracyjną kursów.

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z Eklektika.”

Mirosława Zimoń-Niewczas – HR Manager

„Grupa Allegro oraz spółki powiązane korzystają ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2012 roku. Eklektika ...

czytaj więcej

„Grupa Allegro Sp. z o.o. oraz spółki powiązane (PayU SA, Naspers Classified Sp. z o.o.) korzystają ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2012 roku.

Eklektika świadczy na rzecz Spółek usługi z zakresu: kursów językowych (biznesowych i branżowych) z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania, kursów on-line na platformach e-learningowych i warsztatów językowych. Usługi świadczone są w różnych miastach na terenie Polski: Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków i Toruń.

Eklektika dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług językowych dla biznesu, zarówno w obszarze merytorycznym (autorskie materiały, nowoczesne i zróżnicowane metody nauczania, dobór lektorów), jak również w obszarze administracyjnym (terminowość, rozliczenia, bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenie, raportowanie, etc). Szkołę wyróżnia również bardzo elastyczne podejście do potrzeb Klienta i zaangażowanie w realizowane projekty.

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi językowe świadczone przez Eklektika Sp. z o.o.”

Izabela Jarosz - Dyrektor HR Grupy Allegro

„W ciągu 2 lat skorzystaliśmy z ponad 20.000 godzin dydaktycznych – przede wszystkim specjalistycznego języka angielskiego branżowego, a także ...

czytaj więcej

„W ciągu 2 lat skorzystaliśmy z ponad 20.000 godzin dydaktycznych – przede wszystkim specjalistycznego języka angielskiego branżowego, a także języka biznesowego, polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego.

Zajęcia odbywały się w 4 lokalizacjach: Poznań, Wrocław, Toruń i Warszawa.

Według ankiety przeprowadzonej wśród uczestników zajęć oraz ich przełożonych 90% pracowników zauważyło wzrost kompetencji językowych, które przełożyły się na większą efektywność pracy na wykonywanym stanowisku.

EKLEKTIKA dała się poznać jako solidny i godny polecenia partner szkoleń językowych. Lektorzy prowadzący zajęcia prezentują wysoki poziom merytoryczny. Ponadto EKLEKTIKĘ wyróżnia również bardzo elastyczne podejście do potrzeb Klienta i wysoki zaangażowanie w realizowane projekty. Szkoła zapewnia także nowatorskie, autorskie materiały dydaktyczne, wykorzystując również nowoczesne narzędzia wspomagające naukę angielskiego w formie e-learningu.”

Marta Borkowska – Translation Manager | HR Department

„Britenet współpracuje z Eklektika – Language Means Business od 2017 roku. W trakcie naszej współpracy Eklektika dała się poznać jako solidny ...

czytaj więcej

„Britenet współpracuje z Eklektika – Language Means Business od 2017 roku. W trakcie naszej współpracy Eklektika dała się poznać jako solidny partner w biznesie, zapewniając nam świetny zespół lektorów, najwyższej jakości materiały dydaktyczne oraz narzędzia online oraz szybką i sprawną obsługę szkoleń.
W ramach kursów korzystaliśmy do tej pory ze szkoleń językowych z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego. Aktualnie z różnych form doskonalenia języków obcych korzysta ponad 150 pracowników Britenet na kursach ogólnych, biznesowych i branżowych (English for IT).
Eklektika bardzo sprawnie zorganizowała nam przejście na zdalne nauczanie w 2020 r. i zapewnia cały czas nowoczesna narzędzia cyfrowe, które zwiększają efektywność prowadzonych kursów online.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Eklektiki w zakresie szkoleń językowych dla biznesu.”

Magdalena Dzieszkowska-Malczyk | Koordynator | Purchasing Manager

„RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O. korzysta ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2015 r. Eklektika ...

czytaj więcej

„RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O. korzysta ze szkoleń językowych świadczonych przez Eklektika Sp. z o.o. od października 2015 r.
Eklektika prowadzi dla nas kursy językowe (biznesowe i branżowe z zakresu digital) z języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Eklektika dała się poznać jako profesjonalny dostawca usług językowych dla biznesu, zapewniając zarówno wysoką jakość zajęć, bardzo dobry dobór lektorów, nowoczesne narzędzia i materiały do nauki, jak również sprawną obsługę administracyjną kursów.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi językowe świadczone przez Eklektika Sp. z o.o.”

Anna Malinowska | Head of Learning & Development

Zapoznaj się z naszą ofertą

Nie znalezłeś interesującego Cię szkolenia? Zobacz katalog propozycji