Chcesz sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego? Podejdź do bezpłatnego testu z angielskiego i przekonaj się, w którym miejscu się znajdujesz! Nasz test poziomujący z języka angielskiego to nowoczesne narzędzie, które precyzyjnie określi Twoje kompetencje językowe – tu i teraz!

Wykonaj bezpłatny test

Bezpłatny test angielskiego online – sprawdź swój angielski

Pracujesz w biznesie, e-commerce lub IT? Planujesz zmianę ścieżki zawodowej lub dopiero wchodzisz na rynek pracy? A może chcesz wrócić do nauki angielskiego po dłuższej przerwie i zapisać się na odpowiedni poziom branżowego kursu językowego? Zrób test poziomujący z języka angielskiego! To profesjonalne narzędzie, które nasi specjaliści opracowali z myślą właśnie o Tobie! Udostępniamy je za darmo i online, tu i teraz – wszystko po to, by maksymalnie ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zaczynamy?

Darmowy test poziomujący z języka angielskiego – dla kogo?

Test z angielskiego sprawdzający poziom dedykowany jest każdej osobie dorosłej, która chce sprawdzić poziom swoich umiejętności językowych. By móc wziąć udział w naszym teście, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Tylko tyle! Specjalizujemy się w obsłudze firm oraz skutecznym nauczaniu branżowego języka angielskiego, dlatego nasze testy weryfikują zarówno uniwersalne umiejętności językowe, jak i znajomość biznesowego słownictwa.

Nasz test z języka angielskiego online – jak to działa?

Test poziomujący z języka angielskiego dostępny jest na naszej stronie www – w całości za darmo i online. Test składa się z trzech części i łącznie 30. zamkniętych pytań (po 10 pytań w każdej części). W ramach testu sprawdzamy poziom opanowania zagadnień gramatycznych (m.in. czasy gramatyczne, okresy warunkowe, tryby czasowników i fleksję), znajomość struktur leksykalno-gramatycznych oraz słownictwa.

Zarejestruj się na naszej stronie (wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz dodać adres mailowy), wygospodaruj 30 minut (tyle czasu masz na wykonanie testu z angielskiego) i… możesz zaczynać!

Na jakim poziomie jest Twój angielski?

Testujemy umiejętności z języka angielskiego w oparciu o uniwersalną Skalę Rady Europy. CEFR wyróżnia sześć poziomów biegłości językowej: A1, A2, B1, B2, C1, C2, które zostały podzielone na trzy grupy: początkujący (A1 i A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2). Poszczególne grupy i poziomy to ściśle określone umiejętności językowe oraz znajomość odpowiedniej ilości słownictwa. Im wyższy poziom, tym bardziej rozbudowane są umiejętności językowe (teoretyczne i praktyczne) i tym szerszy jest zasób słów, zwrotów i sformułowań. Chcesz się przekonać, na którym poziomie jesteś? Zrób test z angielskiego!

Profesjonalny test kompetencji językowych – dostępny od ręki!

Nasz test na poziom angielskiego został zaprojektowany przez zespół specjalistów, doświadczonych lektorów i native speakerów, zgodnie ze Skalą Rady Europy CEFR. Zadbaliśmy o maksymalną precyzję naszego narzędzia do testowania, by móc z jak najwyższą dokładnością ocenić Twój poziom kompetencji językowych i zarekomendować Ci odpowiedni poziom kursu angielskiego.

Test udostępniamy za darmo i online – możesz go wykonać w każdej chwili, nawet teraz! Wyniki otrzymasz od razu po zakończeniu testu.