Idź do treci

Wykonaj bezpłatny test

Bezpłatny test z niemieckiego online – Sprawdź swój niemiecki

Wchodzisz właśnie na rynek pracy? Chcesz z satysfakcją rozwijać swoje projekty biznesowe? Robisz karierę w e-commerce? Język niemiecki jest niezbędnym lub pożądanym atutem na Twoim stanowisku lub stanowisku, o które się ubiegasz? Planujesz rozpocząć kurs języka niemieckiego, ale nie wiesz, od jakiego poziomu zacząć? Sprawdź poziom swoich umiejętności lingwistycznych! Zrób test z niemieckiego sprawdzający poziom znajomości języka. To profesjonalne, kompletne narzędzie, opracowane przez naszych najlepszych specjalistów, które dokładnie zweryfikuje Twoje kompetencje i zarekomenduje Ci optymalny poziom kursów.

Bezpłatny test poziomujący z języka niemieckiego – dla kogo?

Test z języka niemieckiego sprawdzający poziom umiejętności językowych może wykonać każda zainteresowana osoba. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie i możesz od razu przystąpić do odpowiadania na pytania. Nasze testy poziomujące dedykujemy przede wszystkim osobom dorosłym – zarówno czynnym zawodowo, jak i dopiero wchodzącym lub wracającym po dłuższej przerwie na rynek pracy, które chcą zweryfikować własną znajomość języka niemieckiego.

Test z języka niemieckiego online – sprawdź, jak to działa

Test poziomujący z języka niemieckiego udostępniamy w całości za darmo na naszej stronie internetowej. Test skład się z 60 zamkniętych pytań na trzech kolejnych stronach. Na wykonanie testu masz 60 minut – w każdej chwili możesz wrócić do dowolnego pytania i zmienić swoją odpowiedź. W ramach testu z niemieckiego sprawdzamy zarówno gramatykę (m.in. znajomość czasów, trybów i fleksji), jak i znajomość struktur leksykalno-gramatycznych oraz zasób słownictwa.

Zarejestruj się na naszej stronie (wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz dodać adres mailowy)  i… możesz zaczynać!

Na jakim poziomie jest Twoja znajomość niemieckiego?

Test na poziom niemieckiego został zaprojektowany zgodnie ze standardami CEFR, które pozwalają precyzyjnie określić poziom znajomości wszystkich języków europejskich, w tym niemiecki. To uniwersalna skala, która w czytelny sposób systematyzuje ocenę umiejętności językowych na sześciu poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2, które zostały podzielone na trzy grupy: początkujący (A1 i A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2). Przekonaj się, na jakim poziomie jesteś!

Profesjonalny test kompetencji językowych – dostępny od ręki!

Nasz test z języka niemieckiego zaprojektowali doświadczeni lektorzy i native speakerzy, zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez Skalę Rady Europy CEFR. Dołożyliśmy wszelkich starań, by dostarczyć Ci narzędzie maksymalnie wygodne i precyzyjne, którego jakości oraz rzetelności wyników jesteśmy w 100% pewni.

Test udostępniamy za darmo i online – możesz go wykonać w dowolnym, optymalnym dla Ciebie momencie. Wyniki otrzymasz od razu po zakończeniu testu.