E-konwersacje z Native Speakerem

Celem zajęć jest przełamanie bariery w komunikacji lub poprawa jej płynności, praca nad stylem wypowiedzi, akcentem i intonacją, a także oswojenie się z natywnymi rozmówcami i różnymi akcentami w języku angielskim.

Zamów bezpłatną lekcję pokazową!

Poszukujesz Native Speakera, który nie tylko doskonale zna język, ale także kulturę danego kraju wraz z jej najdrobniejszymi niuansami? Czujesz, że jesteś gotowy na językowy challenge? Interesuje Cię nauka poprzez autentyczną i żywą rozmowę? Skorzystaj z naszej oferty konwersacji z Native Speakers – rodzimymi użytkownikami języka.

Native speakers, których zatrudniamy:

  • mają wyższe wykształcenie oraz certyfikaty CELTA, DELTA i równoważne
  • reprezentują różne regiony i mówią z różnymi akcentami
  • często mają bezpośrednie doświadczenie w międzynarodowym biznesie
  • mają doświadczenie w nauczaniu
  • uczą dlatego, że w nauczaniu odnaleźli swoją pasję

Native Speaker – Eklektika

Native Speaker to osoba, dla której dany język jest językiem ojczystym, doskonale zna jego wszystkie niuanse, a także zwyczaje i obyczaje panujące w kraju lub regionie, z którego pochodzi. (Więcej o tym kim jest Native Speaker, możesz przeczytać w naszym artykule blogowym: Kim jest Native Speaker.)

Native Speakerzy angielskiego pracujący w szkole językowej Eklektika – Language Means Business to osoby, które wychowały się w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, ale również w Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii, posiadają wyższe wykształcenie oraz odpowiednie certyfikaty uprawniające ich do nauczania języka. To ludzie z pasją i szerokim wachlarzem doświadczeń życiowych i zawodowych, również w międzynarodowym biznesie. Sprawdź, co mogą dać Ci konwersacje z Native Speakerem.

W Eklektika uczą też Native Speakerzy innych języków, które nauczamy poza angielskim np. Hiszpanie, Niemcy, Rosjanie, Francuzi i inni.

Dla kogo konwersacje z Native Speakerem

Zajęcia z Native Speakerem polecamy od poziomu B1 (intermediate) wzwyż, szczególnie zaś rekomendujemy angielski z Native Speakerem dla użytkowników języka na poziomie C1 (advanced) i C2 (proficiency).

Zajęcia językowe z Native Speakerem dają możliwość nawiązania autentycznego kontaktu z rodzimymi użytkownikami języka i wzbogacenia w naturalny sposób swoich rejestrów językowych. Dodatkowo, nie mając możliwości wspomagania się językiem polskim w kontakcie z lektorem, jesteśmy “zmuszeni” do maksymalnego wykorzystania języka obcego i radzenia sobie w różnych sytuacjach samodzielnie.

Konwersacje z Native Speakerem to propozycja dla osób, które opanowały język angielski w stopniu komunikatywnym, ale… zdecydowanie nie chcą na tym poprzestać. Jeśli zależy Ci na szybkim i skutecznym przełamaniu wszelkich barier językowych i oporów, które blokują Cię podczas rozmów – e-konwersacje z Native Speakerem są właśnie dla Ciebie!

To również doskonały sposób na efektywną naukę języka i osiąganie kolejnych poziomów zaawansowania, podnoszenie uniwersalnych umiejętności językowych oraz poszerzanie zasobu słów, wyrażeń i zwrotów. Nasi Kursanci prowadzą konwersacje z Native Speakerami zarówno indywidualnie, jak i w grupach.

Jak wyglądają lekcje angielskiego z Native Speakerem

Angielski z Native Speakerem w Eklektice to jednak znacznie więcej niż rozmowa o angielskiej pogodzie. Oczywiście, pojawiają się elementy small talk, ale każda lekcja ma konkretną strukturę i cel zajęć, a kurs (również konwersacyjny) oparty jest o sylabus. Dzięki temu wiesz, czego możesz się spodziewać i jaki jest plan kursu.

Lekcje angielskiego z Native Speakerem są zorganizowane w taki sposób, by jak najwięcej czasu poświęcić na to, co najważniejsze – konwersację. To podczas swobodnej lub ukierunkowanej rozmowy, intuicyjnie i często nie do końca świadomie (ale zawsze skutecznie!) – uczymy się mówić po angielsku, poznajemy i zapamiętujemy nowe słowa oraz opanowujemy kolejne zagadnienia z gramatyki.

E-konwersacje z Native Speakerem mogą być prowadzone w oparciu o najwyższej jakości, autorskie materiały szkoły Eklektika lub dowolnie wybrane książki, artykuły z aktualnych czasopism i inne treści, dopasowywane do możliwości, potrzeb i oczekiwań Kursanta lub Kursantów.

Nauka angielskiego z Native Speakerem – same zalety

Lekcje angielskiego z Native Speakerem stwarzają warunki, w których w maksymalnie naturalny sposób otwieramy się na konwersację po angielsku. Konieczność porozumiewania się po angielsku motywuje do posługiwania się wyłącznie tym językiem, a co za tym idzie – radzenia sobie w każdej konwersacyjnej sytuacji.

Lekcje z Native Speakerem to intensywny trening praktycznego wykorzystywania umiejętności językowych i możliwość skutecznego poszerzania słownictwa, a także okazja do poznania kraju lub regionu, z którego pochodzi lektor.

Dlaczego warto wziąć korepetycje u Native Speakera

E-konwersacje z Native Speakerem to intensywny sposób na naukę angielskiego w praktyce. Tutaj nie skupiamy się wyłącznie na teorii, nie wertujemy kolejnych podręczników i nie rozbieramy na części pierwsze wszystkich zagadnień gramatycznych. Celem e-konwersacji z Native Speakerem jest pokazanie Ci, że naprawdę potrafisz mówić po angielsku! Gdy już oswoisz się z tym odkryciem – ruszamy dalej, ku nowym obszarom tematycznym i nowemu słownictwu.