Idź do treci

Gdańsk to miasto z ponad tysiącletnią historią, wolne i solidarne, otwarte na ludzi i ich biznesy. Twoja firma ma główną siedzibę lub oddział właśnie w Gdańsku? Bez względu na sektor i branżę, w której działasz znajomość języka angielskiego pozwoli Twoim pracownikom efektywnie rozwijać przedsiębiorstwo, z łatwością i bez kompleksów nawiązywać nowe, biznesowe relacje z anglojęzycznymi kontrahentami oraz skutecznie podbijać międzynarodowe rynki. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, biznesowe i branżowe kursy językowe, opracowane z myślą o specjalistach szukających konkretnych i spersonalizowanych rozwiązań. Angielski dla firm Gdańsk to nasza propozycja właśnie dla Ciebie!

Język angielski dla firm Gdańsk

Nasza oferta dla firm język angielski w Gdańsku to propozycja skutecznej nauki w dogodnym dla Ciebie trybie, czasie i miejscu. Uczymy zarówno online, jak i stacjonarnie w Gdańsku, dopasowując miejsce realizacji kursów do Twoich preferencji lokalizacyjnych oraz liczebności grupy. Wszystkie kursy angielskiego dla firm zostały opracowane przez specjalistów poszczególnych branż – naszych najlepszych nauczycieli, lektorów i native speakerów. Uczymy w oparciu o autorskie materiały, które pozwalają na efektywne podnoszenie uniwersalnych umiejętności językowych i rozszerzanie specjalistycznego słownictwa – równocześnie!

Angielski dla firm – szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb

Język angielski dla firm Gdańsk to szeroki wybór kursów i szkoleń, które możesz dopasować do potrzeb Twojej firmy i jej pracowników. Możesz zdecydować się na intensywne kursy angielskiego: indywidualne, grupowe lub w formie konwersacji bądź e-konwersacji z native speakerem, prowadzone online lub stacjonarnie.

Do Twojej dyspozycji są również specjalistyczne kursy angielskiego dla firm realizowane za pośrednictwem innowacyjnej platformy językowej – maksymalnie skutecznej i intuicyjnej w obsłudze. Aby zoptymalizować proces dopasowywania oferty angielskiego dla firm do Twoich potrzeb oraz poziomu umiejętności językowych Twoich pracowników – oferujemy profesjonalne audyty poziomujące. Możesz również liczyć na nasze pełne wsparcie organizacyjne podczas przeprowadzania wybranych kursów angielskiego dla firmy.

Postaw na doświadczenie – Angielski dla firm Gdańsk

Szkoła językowa Eklektika to wiedza i doświadczenie, które wykorzystujemy, by tworzyć najwyższej jakości kursy angielskiego dla firm. Gdańsk? Jesteśmy również tutaj! Możesz skorzystać z pełnej oferty naszej szkoły i dopasować szkolenia językowe do potrzeb Twoich pracowników oraz specyfiki branży, w której działa Twoja firma. Ile kosztuje angielski dla firm? Powiedz, czego dokładnie potrzebujesz, a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę: angielski dla firm z cennikiem.