Idź do treci

Województwo pomorskie to strategiczny obszar gospodarczy, w którym swoje siedziby lub oddziały zlokalizowały firmy i przedsiębiorstwa z Polski, Europy i świata. Postawiłeś na pomorskie? My stawiamy na Twoją organizację i oferujemy Ci najwyższej jakości kursy angielskiego dla firm, które możemy zrealizować w dowolnym miejscu województwa pomorskiego. Jesteśmy elastyczni i maksymalnie skuteczni! Dajemy Ci możliwość wyboru i dopasowania kursów do Twoich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Angielski dla firm pomorskie to nasza propozycja specjalistycznych szkoleń językowych właśnie dla Ciebie!

Pomorskie – kursy języka angielskiego dla firm

Nasze kursy angielskiego dla firm dla województwa pomorskiego możemy zorganizować w wybranym przez Ciebie trybie, czasie i miejscu – online lub stacjonarnie, na terenie całego województwa. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami, którzy pracują w oparciu o autorskie materiały i z wykorzystaniem sprawdzonych, nowoczesnych metod nauczania. Bez względu na rodzaj wybranego przez Ciebie kursu lub kursów – możesz być pewien jego intensywności i skuteczności. Do nauki języka podchodzimy kompleksowo, stawiając na podnoszenie uniwersalnych umiejętności językowych i równoczesne rozszerzanie branżowego słownictwa!

Angielski dla firm – szkolenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Angielski dla firm pomorskie to pełna oferta naszej szkoły, z której możesz wybrać kurs lub kursy zaspokajające potrzeby Twojej firmy. Prowadzone przez nas zajęcia są dopasowane do możliwości i potencjału Twoich pracowników. Jak pracujemy i co konkretnie możemy Ci zaproponować?

Kursy realizujemy online lub stacjonarnie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i aktualną sytuacją epidemiczną (jesteśmy w stanie płynnie przejść z jednego trybu na drugi). Twoi pracownicy mogą wziąć udział w kursach indywidualnych, grupowych lub w konwersacjach, e-konwersacjach z native speakerami, albo uczyć się za pośrednictwem naszej innowacyjnej platformy językowej. Realizujemy branżowe kursy angielskiego dla firm, opracowane przez doświadczonych specjalistów. Dla zoptymalizowania procesu nauczania proponujemy możliwość przeprowadzenia profesjonalnego audytu poziomującego, wnikliwy monitoring postępów oraz szczegółowe raporty ewaluacyjne. Zapewniamy Ci również pełne wsparcie organizacyjne podczas trwania kursów.

Doświadczenie i profesjonalizm – kursy języka angielskiego dla firm pomorskie

Szkoła językowa Eklektika to wiedza i doświadczenie, które przekuwamy w sukcesy w nauczaniu angielskiego dla specjalistów. Nasze kursy prowadzą fachowcy, którzy oprócz biegłej znajomości języków posiadają również rozległą wiedzę branżową oraz doświadczenie zawodowe w wybranych sektorach. Ile kosztuje angielski dla firm? Ustalmy, czego dokładnie potrzebujesz, byśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę: angielski dla firm z cennikiem.