Angielski dla firm – angielski z dojazdem do firmy

Chcesz zainwestować w rozwój swoich pracowników? Postaw na kurs angielskiego dla firm w naszej szkole! Dopasujemy ofertę do Twojej wizji i oczekiwań, przeprowadzimy audyt językowy i zaprojektujemy skuteczne szkolenie. Efekty? Szybkie i satysfakcjonujące!

Znajomość języka angielskiego jest we współczesnym świecie jedną z kluczowych kompetencji, bez względu na profil działalności, w niemal każdej branży i na każdym stanowisku. Angielski dla firm? Doskonały pomysł na inwestycję! Wysoko wykwalifikowany zespół posiadający umiejętności językowe na poziomie komunikatywnym lub wyższym to klucz do sukcesu w międzynarodowym biznesie. Oferujemy Ci kursy języka angielskiego dla firm z dojazdem, skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, optymalnie dopasowane do poziomu znajomości angielskiego Twoich pracowników. Zaczynamy?

Kurs angielskiego dla firm dostosowany do potrzeb biznesu

Nauka angielskiego dla firm to kursy, szkolenia i warsztaty optymalnie wpisujące się w potrzeby nowoczesnego biznesu. Działamy tu i teraz, w oparciu o aktualne materiały i w odniesieniu do bieżących wyzwań i problemów światowych korporacji. Angielski dla firm daje również możliwość wyboru dowolnej specjalizacji kursu i skupienia się na tym, co najważniejsze w danej branży.

Dlaczego warto wybrać angielski dla firm?

Językiem angielskim posługuje się blisko 2 miliardy ludzi na całym świecie. Prowadzisz firmę, która działa na rynkach międzynarodowych? Zespół Twoich pracowników powinien znać angielski na poziomie pozwalającym na swobodną i skuteczną komunikację z klientami i kontrahentami z całego świata! Kursy języka angielskiego dla firm umożliwiają szybką i efektywną poprawę umiejętności językowych oraz przełamanie wszelkich barier. Pracownicy uczący się w swoim gronie realizują szkolenia z pełnym zaangażowaniem, motywując się wzajemnie i dopingując w dążeniu do osiągania edukacyjnych celów. Angielski dla firm to inwestycja, która po prostu się opłaca!

Język angielski dla firm z Eklektiką

Nauka angielskiego dla firm? To nasza specjalność! Zaprojektowaliśmy i z sukcesem przeprowadziliśmy już dziesiątki ogólnych, biznesowych i branżowych kursów angielskiego dla firm. Uczestnicy szkoleń podnieśli swoje uniwersalne umiejętności językowe oraz skutecznie poszerzyli słownictwo. Twój zespół może być następny! Angielski dla firm z dojazdem to oferta, którą każdorazowo dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Prowadzenie kursów języka angielskiego powierzamy wyłącznie najlepszym lektorom, nauczycielom i native speakerom, którzy pracują w oparciu o sprawdzone metody nauczania i korzystając z najwyższej jakości materiałów autorskich. Gwarantujemy Ci pełne wsparcie podczas organizacji i prowadzenia szkoleń w Twojej firmie, przeprowadzamy skuteczne audyty językowe i ewaluację, a efekty naszej pracy trafiają do Ciebie w formie szczegółowego raportu.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.