Kurs Angielski
dla twórców stron WWW

Projektujesz i tworzysz strony www? Pracujesz w IT i na co dzień komunikujesz się po angielsku? Możesz to robić pewniej, swobodniej i skuteczniej! Branżowy kurs realizowany w oparciu o specjalistyczne materiały pozwoli Ci szybko podnieść umiejętności i rozszerzyć słownictwo.

Kurs z dostępem na 90 dni

159 zł

Profesjonalny kurs angielskiego dla www to kompletny przewodnik po anglojęzycznym świecie zagadnień związanych z tworzeniem stron www. Dedykowany jest wszystkim specjalistom z branży IT, którzy pracują wykorzystując język angielski i dla których kompetencje w tym języku to niezbędne narzędzie do pracy.

Dzięki profesjonalnemu kursowi języka angielskiego poznasz aktualne trendy związane z tworzeniem stron www, utrwalisz słownictwo angielskie dotyczące web designu i UX oraz obsługi klienta.

Spersonalizowana nauka angielskiego na kursie Tworzenie stron www po angielsku może być wspomagana spotkaniami online z lektorem, co pozwala na intensywniejszą praktykę oraz rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących zadań i materiału.

Treść kursu

 • Lesson 1: World Wide Web (Free Sample Lesson)
 • Lesson 2: Hosting
 • Lesson 3: Domains
 • Lesson 4: Browsers
 • Lesson 5: Search engines
 • Lesson 6: Web Design
 • Lesson 7: Layout
 • Lesson 8: Usability and Accessibility
 • Lesson 9: Usability testing
 • Lesson 10: Graphic design

Rekomendowany poziom znajomości języka angielskiego: średniozaawansowany lub wyższy

Do kogo kierowany jest ten kurs?

Front-end, back-end czy UX design to anglicyzmy, które skutecznie przeniknęły świat biznesu.

Profesjonalny kurs angielskiego z Tworzenia stron www po angielsku dedykowany jest wszystkim związanym z tworzeniem stron internetowych, web-designem oraz internetem, którzy komunikują się po angielsku zawodowo, ale czują potrzebę pogłębienia swoich umiejętności tak by sprostać oczekiwaniom pracodawcy czy tym związanym z rozwojem własnego biznesu.

Co zyskujesz wybierając nasz kurs Tworzenie stron www po angielsku?

Kurs tworzenie stron www po angielsku to okazja dla profesjonalistów związanych z branżą IT, by poszerzyć swoje kompetencje językowe czyli rozwinąć umiejętności związane z rozumieniem sformułowań branżowych, analizą trendów oraz swobodą wypowiedzi na tematy związane z technologią.

Dzięki materiałom dostępnym on-line każdy kursant pracujący z językiem angielskim będzie mógł we własnym tempie pracować z zagadnieniami wykorzystywanymi w codziennej pracy.

Dodatkowym atutem szkolenia z języka angielskiego dla www jest możliwość kontaktu z ekspertami językowymi Eklektiki, którzy są również praktykami biznesu i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

Na czym koncentrujemy się na zajęciach?

Zajęcia z kursu angielskiego dla www to przede wszystkim poszerzenie specjalistycznego słownictwa z branży web designu, nabycie umiejętności swobodnego komunikowania się podczas spotkań, codziennej pracy oraz konferencji branżowych, usystematyzowanie pojęć oraz zagadnień dotyczących www.

Tematyka kursu jest bardzo różnorodna i pokrywa najważniejsze zagadnienia dotyczące m.in. web designu, tworzenia layoutów, przeglądarek, domen i hostingu. Dzięki materiałom video zapoznasz się z różnorodnymi akcentami, kontekstami formalnymi i nieformalnymi, sprawdzisz się też w case studies, które pozwolą Ci przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę.

Kurs angielskiego dla www może być połączony ze zdalnymi konsultacjami z ekspertami Eklektiki, którzy chętnie wytłumaczą wszelkie niejasności.

Charakterystyka kursu Tworzenie stron www po angielsku

Profesjonalny kurs angielskiego dla www to kompletny trening języka specjalistycznego.

Różnorodna tematyka, bieżące zagadnienia związane z tworzeniem stron, web designem, interface’ami oraz user experience, ćwiczenia utrwalające struktury gramatyczne oraz treści video to tylko niektóre z zalet oferty profesjonalnego kursu angielskiego dla www.

Dostęp 24/7 umożliwia naukę we własnym tempie, a dzięki systemowi powtórek oraz testów, utrwalisz zdobyte umiejętności raz na zawsze. Kurs angielskiego dla www w przystępny sposób usystematyzuje Twoją dotychczasową wiedzę oraz poszerzy językowe horyzonty!

Co obejmuje kurs Tworzenie stron www w języku angielskim?

Angielski dla www to kompleksowy przewodnik po zagadnieniach związanych z Web designem, internetem, hostingiem, UX oraz testowaniem.

Tworzenie stron www to wieloetapowy proces angażujący wiele działów, stron czy interesariuszy, a receptą na biznesową pewność siebie jest znajomość specjalistycznego słownictwa, komunikatywność oraz otwartość. Nad wszystkimi obszarami możesz popracować dzięki systematycznemu korzystaniu z naszych materiałów!

Kurs to bogactwo kolokacji i słownictwa branżowego, materiałów audiowizualnych oraz tekstów związanych z bieżącymi trendami technologicznymi. Przygotowany przez profesjonalnych lektorów pracujących w IT kurs to unikatowa możliwość rozwiania językowych wątpliwości raz na zawsze. Tam, gdzie wymagający świat biznesu kładzie nacisk na skuteczną komunikację, profesjonalny kurs angielskiego dla www oferuje dostosowaną do potrzeb kursanta dawkę językowej wiedzy, którą w łatwy sposób można przekuć w satysfakcję w biznesie.

Czego nauczamy podczas kursu angielskiego dla www?

Profesjonalny kurs języka angielskiego www kładzie nacisk na trening umiejętności swobodnego komunikowania się w codziennych sytuacjach, które wymagają doboru słownictwa specjalistycznego.

Angielski dla www odpowie na pytania związane z hostingiem, wyszukiwarkami, domenami oraz projektowaniem grafiki tak by każdy profesjonalista związany z branżą IT cieszył się pewnością siebie w czasie aktywności zawodowych i poza nimi. Tworzenie stron internetowych po angielsku sprosta oczekiwaniom pracowników, którzy cenią swój rozwój zawodowy i stawiają na innowacyjne narzędzia, które go wspierają.

Co trenujemy na zajęciach?

Uczestnik profesjonalnego kursu angielskiego dla www usystematyzuje słownictwo za pomocą tekstów oraz powiązanych z nimi ćwiczeń, dobierze właściwe określenia w odpowiednim kontekście, odświeży konstrukcje gramatyczne oraz ich zastosowanie w potocznej mowie jak i zdobędzie praktyczne umiejętności przygotowywania prezentacji, tworzenia tekstów wymagane w biznesie związanym z nowymi technologiami. Materiały video skutecznie wspomagają naukę poprzez wzrok oraz słuch.
Dzięki kursowi angielskiego dla www profesjonaliści bez obaw sprostają codziennym wyzwaniom biznesowym oraz wymaganiom stawianym przez pracodawcę.

Zobacz inne kursy z tej kategorii

Kurs
Angielski dla informatyków

 • Lesson 1: Hardware Devices (Free Sample Lesson)
 • Lesson 2: Mobile and wearable devices
 • Lesson 3: Operating Systems
 • Lesson 4: Interfaces
 • Lesson 5: Applications
 • Lesson 6: Databases
 • Lesson 7: Data Processing
 • Lesson 8: Data Storage
 • Lesson 9: Backup
 • Lesson 10: Data Mining
 • Lesson 11: Big Data