Eklektika jest nowoczesną szkołą językową specjalizującą się w organizacji kursów językowych dla firm z Lublina i okolic. Od 2005 roku z powodzeniem prowadzimy profesjonalne szkolenia dla firm z branży IT, e-commerce i wielu innych dziedzin troszcząc się o zapewnienie ich pracownikom specjalistycznej wiedzy językowej oraz umiejętności jej wykorzystania w codziennej pracy.

Profesjonalne kursy językowe dla firm Lublin

Eklektika od blisko 15 lat zajmuje się organizacją profesjonalnych kursów językowych dla firm z Lublina i okolic. Każdy klient może liczyć na dostosowanie programu zajęć oraz tematyki kursu do jego aktualnych potrzeb oraz specyfiki branży. Usługa szkolenia językowe Lublin w Eklektika składa się z intensywnych kursów językowych szytych na miarę, co stanowi gwarancję satysfakcji oraz osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkim czasie. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych i starannie dobranych lingwistów, a kursanci zdobywają wiedzę w niewielkich grupach, w których szczególny nacisk kładziony jest na praktyczne umiejętności.

Organizowane przez Eklektikę kursy językowe Lublin prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania. Wszystkie materiały szkoleniowe są przygotowywane z myślą o celach firmy a programy zajęć dopasowywane do specyfiki branży oraz indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenia odbywają się w dogodnych terminach w siedzibie firmy lub są prowadzone za pośrednictwem innowacyjnej platformy e-learningowej, która dodatkowo pozwala na śledzenie postępów uczestników oraz ich frekwencji.

najlepsze kursy językowe dla firm

Skuteczny kurs języka angielskiego dla firm Lublin

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w funkcjonowaniu współczesnych firm pełni znajomość języka angielskiego, który obecnie stanowi podstawowe narzędzie komunikacji międzynarodowej. Z myślą o lubelskich firmach, które pragną podnieść swój profesjonalizm oraz zdobyć uznanie na międzynarodowych rynkach, powstała usługa angielski dla firm Lublin. Nasi profesjonalni lektorzy i native speakerzy dbają o opracowywanie programów zajęć uwzględniających cele i potrzeby firm oraz przekazywanie ich pracownikom cennych umiejętności językowych przydatnych w codziennej pracy zawodowej.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.