Idź do treci

Pracujesz w sprzedaży i w swojej codziennej pracy korzystasz z języka angielskiego? To jedna z najszerszych i najbardziej dynamicznych branż, która wymaga od Ciebie pełnego zaangażowania, szybkiego reagowania na wszelkie zmiany na rynku, perfekcyjnej znajomości produktów, które sprzedajesz oraz rozległej wiedzy z zakresu technik sprzedaży. Kursy angielskiego w sprzedaży to kursy skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Znajomość angielskiego w sprzedaży pozwoli Ci rozwinąć zawodowe skrzydła i otworzyć się na obsługę Klientów zagranicznych.

Znajomość angielskiego w sprzedaży – must have!

Klienci są dla Ciebie zawsze na pierwszym miejscu? Doskonale to rozumiemy! Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu dla nas!

Wierzymy, że branżowa nauka angielskiego może być skuteczna i szybka równocześnie, dlatego oferujemy Ci branżowe kursy języka angielskiego w sprzedaży – intensywne, doskonale opracowane i skonstruowane w oparciu o specjalistyczne zagadnienia i treści współczesnego handlu. To najlepszy sposób na szybkie podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych i efektywne rozszerzenie słownictwa angielskiego w sprzedaży – przede wszystkim o słowa i zwroty stosowane w Twojej branży.

Dla kogo kurs języka angielskiego w sprzedaży?

Kurs języka angielskiego w sprzedaży to kurs dedykowany ludziom pracującym w handlu: sprzedawcom, managerom niższego i wyższego stopnia, przedstawicielom handlowym, kupcom, doradcom klienta… Bez względu na to czy do Twoich codziennych obowiązków należy bezpośrednia sprzedaż i obsługa klienta, czy sprzedajesz za pośrednictwem nowych mediów, przez Internet bądź telefon, zawierasz setki małych transakcji każdego dnia lub miesiącami pracujesz nad gigantycznymi kontraktami handlowymi – opanowanie angielskiego handlowego pozwoli Ci poczuć się pewnie podczas rozmów i negocjacji z klientami, prowadzić swobodne rozmowy handlowe i skutecznie negocjować optymalne warunki sprzedaży. Z kursu mogą również skorzystać osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy i planują karierę w handlu.

Jak wygląda kurs angielskiego w sprzedaży?

Kursy angielskiego dla sprzedawców i handlowców prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych lektorów, w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane na bazie aktualnych treści branżowych. Na kursach skupiamy się na holistycznym podnoszeniu umiejętności językowych, rozbudowując zasoby gramatyczne i leksykalne w oparciu o branżowe słownictwo, dzięki czemu nie tracisz czasu i uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Nasi lektorzy posiadają niezbędne kwalifikacje do nauczania języka oraz szeroką wiedzę o sprzedaży, często popartą dodatkowo doświadczeniem zawodowym w handlu.

Dlaczego warto wybrać kurs angielskiego w handlu?

Kurs angielskiego dla sprzedaży to kurs skonstruowany dla osób pracujących w handlu, na różnych stanowiskach i z różnym zakresem kompetencji. Kolejne lekcje realizowane są w oparciu o specjalnie dobrane i wyselekcjonowane, wyłącznie aktualne teksty i treści branżowe, dzięki czemu masz kontakt z żywym językiem, którym operują handlowcy na całym świecie. W maksymalnie krótkim czasie wydatnie podniesiesz swoje umiejętności językowe i skutecznie poszerzysz słownictwo – pozbywając się bariery językowej, która do tej pory ograniczała Twoje możliwości w zawodowych kontaktach z zagranicznymi klientami czy kontrahentami.

Oferta kursów dla sprzedaży

Branżowe kursy języka angielskiego dla handlu i sprzedaży realizowane są w szkole Eklektika w różnych formułach online – w ramach indywidualnych lekcji angielskiego, jak i intensywnych kursów angielskiego w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach, z wyłącznie lektorem lub także z kursem online na naszej innowacyjnej platformie.

Sprawdź szczegóły oferty kursów językowych i wybierz ten, który najpełniej wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.