Angielski dla e-commerce

Działasz w dynamicznej branży e-commerce? Twój zespół obsługuje klientów z całego świata? Ten kurs to doskonała inwestycja w rozwój Twoich współpracowników i najprostszy sposób na efektywne podniesienie ich kompetencji językowych! Już wkrótce będziecie bezkonkurencyjni!

Branża e-commerce rozwija się i zmienia w imponującym tempie, wyznaczając trendy dla współczesnego biznesu, płynnie dopasowując się do nowych sytuacji i pewnie sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Klucz do sukcesu? Perfekcyjna znajomość języka angielskiego, która pozwala na komunikowanie się bez żadnych ograniczeń, otwierając drzwi do prowadzenia biznesu na całym świecie. Potraktuj kurs Angielski dla e-commerce jako narzędzie, dzięki któremu Ty i Twój zespół sięgnięcie po najwyższe branżowe laury!

Angielski dla branży e-commerce to podstawa!

Oferujemy Ci najwyższej jakości kursy branżowego angielskiego, prowadzone przez najlepszych z najlepszych i przygotowane z myślą o Twoim biznesie: intensywne i skuteczne, pozwalające na ekspresowe podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych oraz efektywne rozszerzenie słownictwa. W ramach kursów dla e-commerce uczymy języka angielskiego sięgając po najważniejsze branżowe tematy i zagadnienia, m.in. płatności online, bezpieczeństwo transakcji w Internecie, online marketing, tworzenie stron www czy obsługa klienta po angielsku. Na bieżąco śledzimy trendy w e-commerce i tworzymy autorskie materiały dla poszczególnych kursów – wszystko po to, by uczyć w oparciu o najaktualniejsze treści.

Zainwestuj w swój zespół!

Kursy języka angielskiego dedykowane branży e-commerce i prowadzone przez doświadczonych lektorów to precyzyjnie zaprojektowana oferta, którą z łatwością dopasujemy do potrzeb Twojego zespołu, umożliwiając Twoim pracownikom szybkie przejście na kolejne poziomy biegłości językowej. To inwestycja, która zdecydowanie się opłaca i gwarantuje satysfakcję każdej stronie procesu językowej edukacji. Posiadający wysokie kompetencje językowe pracownik to pewny siebie i zmotywowany przedstawiciel Twojej firmy, który swobodnie i bez kompleksów będzie realizował nawet najtrudniejsze projekty międzynarodowe.

Jak wyglądają kursy Angielski dla e-commerce z lektorem?

Angielski dla e-commerce z lektorem to kurs, który możemy dowolnie spersonalizować i optymalnie dopasować do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz możliwości i umiejętności Twoich współpracowników. Prowadzenie kursu powierzymy doświadczonemu, wysoko wyspecjalizowanemu lektorowi, który doskonale zna branżę e-commerce, dzięki czemu pewnie i w pełni profesjonalnie przeprowadzi grupę przez kolejne zagadnienia. Wszystkie lekcje będą przygotowane w oparciu o najnowsze branżowe treści i aktualne teksty, wypełnione zadaniami maksymalnie angażującymi i aktywizującymi uczestników kursu, pozwalającymi skutecznie przełamywać barierę językową.

Organizacja kursów Angielski dla e-commerce

W B2B liczy się klarowność oferty i jasny podział obowiązków. Podjąłeś decyzję o opłaceniu kursu języka angielskiego dla swojego zespołu? My zajmiemy się resztą! Przeprowadzimy testy poziomujące, stworzymy grupę lub grupy kursantów, ustalimy wszystkie szczegóły związane z grafikiem i będziemy monitorować na bieżąco aktywność Twoich pracowników w ramach naszego kursu angielskiego dla e-commerce z lektorem.

Pozostaniemy z Tobą w stałym kontakcie, by móc w każdej chwili odpowiedzieć Ci na dowolne pytanie!

Oferta kursów dla e-commerce

Skuteczny kurs angielskiego to kurs optymalnie dopasowany do potrzeb danej firmy i branży, w której ona działa. Angielski dla e-commerce z lektorem to właśnie taka propozycja: przygotowana w oparciu o najnowsze treści branżowe i biznesowe, operująca wyłącznie aktualnym słownictwem i prowadzona przez doświadczonego profesjonalistę, który nie tylko biegle włada językiem angielskim, ale również posiada doświadczenie w Twojej branży.

Nasze specjalistyczne kursy dla e-Commerce, idealnie wpisują się w to, co tu i teraz dzieje się w internetowym biznesie.

Zamów rozmowę dla firm

Chcesz rozwinąć swoją firmę?
Zainwestuj w umiejętności językowe
swoich Pracowników.

Uzupełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i opowie, jak możemy Ci pomóc.
    [honeypot pulapka-842 id:pulapka]


    Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

    W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.