Idź do treci
Dlaczego warto rozpocząć kurs językowy online właśnie z nami?

Już od kilku lat świadczymy usługi kursów on-line, pracując z największymi przedsiębiorstwami z branży IT oraz e-commerce. Wspieramy także Kursantów swoją autorską platformą do nauki języka www.english4ecommerce.com, na której znajduje się 90 lekcji zawierających zagadnienia branżowe z takich obszarów jak Angielski dla IT, Angielski dla e-commerce, Płatności online w języku angielskim, czy Angielski w online marketingu, a także zagadnienia ogólnobiznesowe Business English

Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, aby prowadzić lekcje zdalne zarówno z języka ogólnego jak i bardziej wyspecjalizowanego języka branżowego. Jedyne, co się zmieniło to skala działania online. Lata praktyki w nauczaniu zdalnym dały nam wiele doświadczenia, co przekłada się na wypracowane przez nas metody, materiały i narzędzia do nauki języka angielskiego online.

Z jakich narzędzi korzystamy podczas lekcji językowych online?

Lekcje zdalne najczęściej prowadzimy poprzez Zooma. Jest to narzędzie, które świetnie się sprawdza ze względu na niezawodność, jakość dźwięku i prostotę połączenia – generowany jest jeden link, w który wystarczy wejść aby rozpocząć zajęcia. Przydatnym elementem jest również tablica, funkcja, która pozwala na zapisywanie na niej informacji podczas lekcji a później przesłanie jej w formie notatki. Lektor może podzielić Uczestników na podgrupy, tak aby mogli oni dyskutować w mniejszym gronie, oczywiście przy wsparciu/korekcie ze strony lektora.

W zależności od preferencji Kursantów prowadzimy też zajęcia przez Skype, Clickmeeting, Microsoft Teams lub Google Hangouts.

Nasi lektorzy są też w stałym kontakcie z Kursantami poprzez grupy na Whatsapp czy Messenger, podsyłając ciekawe materiały do przeczytania, obejrzenia lub też służąc radą w pilnych sytuacjach językowych.

Narzędziem, które wspiera naukę poprzez zajęcia online jest też nasza autorska platforma do nauki angielskiego online www.english4ecommerce.com . Polecamy ją jako narzędzie uzupełniające do pracy własnej lub jako element blended learningu czyli nauki samodzielnej i nauki z lektorem.

Zajęcia dopasowane do potrzeb

Nasze kursy zarówno grupowe jak i indywidualne zawsze dostosowujemy do potrzeb Uczestników. Mamy szeroki zakres zajęć i metod, dzięki którym zajęcia są interesujące, aktywizujące Uczestników i skuteczne. Ponad 92% badanych co roku Kursantów potwierdza wysoką skuteczność prowadzonych przez nas kursów i poleca nas dalej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.