Idź do treci
Dlaczego warto rozpocząć kurs językowy online właśnie z nami?

Już od kilku lat świadczymy usługi kursów on-line, pracując z największymi przedsiębiorstwami z branży IT oraz e-commerce. Wspieramy także Kursantów swoją autorską platformą do nauki języka angielskiego, na której znajduje się 100 lekcji zawierających zagadnienia branżowe z takich obszarów jak Angielski dla IT, Angielski dla e-commerce, Płatności online w języku angielskim, czy Angielski w online marketingu, a także zagadnienia ogólnobiznesowe Business English.

Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, aby prowadzić lekcje zdalne zarówno z języka ogólnego jak i bardziej wyspecjalizowanego języka branżowego. Jedyne, co się zmieniło to skala działania online. Lata praktyki w nauczaniu zdalnym dały nam wiele doświadczenia, co przekłada się na wypracowane przez nas metody, materiały i narzędzia do nauki języka angielskiego online.

Z jakich narzędzi korzystamy podczas lekcji językowych online dla firm?

Lekcje zdalne najczęściej prowadzimy poprzez Zooma. Jest to narzędzie, które świetnie się sprawdza ze względu na niezawodność, jakość dźwięku i prostotę połączenia – generowany jest jeden link, w który wystarczy wejść aby rozpocząć zajęcia. Przydatnym elementem jest również tablica, funkcja, która pozwala na zapisywanie na niej informacji podczas lekcji a później przesłanie jej w formie notatki. Lektor może podzielić Uczestników na podgrupy, tak aby mogli oni dyskutować w mniejszym gronie, oczywiście przy wsparciu/korekcie ze strony lektora.

Wdrożyliśmy Learning Management System, dzięki któremu wszystkie niezbędne narzędzia i dane są dostępne dla Koordynatorów i Uczestników w jednym miejscu. Nasi lektorzy są w stałym kontakcie z Kursantami, podsyłając ciekawe materiały do przeczytania, obejrzenia lub też służąc radą w pilnych sytuacjach językowych. Nasz LMS jest zintegrowany z platformą e-learningową, która wspomaga proces nauki Pracowników.

Wykorzystujemy narzędzia do analizy danych tzw. Teaching & Learning Analytics, tak aby dostarczać Twojej Firmie zindywidualizowane rozwiązania oparte o rzetelne dane i analizę postępów.

Narzędziem, które wspiera naukę poprzez zajęcia online jest nasza autorska platforma do nauki angielskiego online dla firm. Polecamy ją jako narzędzie uzupełniające do pracy własnej lub jako element blended learningu czyli nauki samodzielnej i nauki z lektorem.

Zajęcia “angielski online” dopasowane do potrzeb Klienta biznesowego

Nasze kursy zarówno grupowe jak i indywidualne zawsze dostosowujemy do potrzeb Uczestników. Mamy szeroki zakres zajęć i metod, dzięki którym zajęcia są interesujące, aktywizujące Uczestników i skuteczne. Ponad 92% badanych co roku Kursantów potwierdza wysoką skuteczność prowadzonych przez nas kursów i poleca nas dalej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.