Idź do treci
Eklektika partnerem Fundacji MamoPracuj.pl

Świetnia wiadomość tuż przed Dniem Kobiet:-) Eklektika została partnerem Fundacji Mamo Pracuj! To już nasza kolejna inicjatywa związana z edukacją językową kobiet, które chcą wejść na rynek pracy lub dokonać zmian w swojej zawodowej ścieżce, zwłaszcza w obszarze IT.

Chcesz rozwijać się w branży IT, ale czujesz, że „Twój angielski” jeszcze nie jest gotowy? Chcesz poznać słownictwo związane z branżą? Weź udział we wspólnej akcji MamoPracuj i Eklektika! Poznaj słownictwo niezbędne w branży IT i zdobądź certyfikat, którym możesz się pochwalić na rozmowie kwalifikacyjnej! O szczegółach akcji już jutro – w Dzień Kobiet:-) Śledź nasze profile w mediach społecznościowych!

Z kolei już od 13 marca 2018r. ruszamy z nauką języka angielskiego w Grupie #MamoPracujwIT, czyli rozpoczynamy wspólną akcję #AGILE ENGLISH. Cyklicznie będą pojawiały się grafiki z kluczowymi terminami w języku angielskim wraz z wyjaśnieniem, więc nie masz się co martwić, będziesz mogła ćwiczyć słówka razem z nami!

Fundacja Mamo Pracuj powstała 6 lat temu z myślą o tworzeniu społeczności kobiet, które wzajemnie się wspierają i podpowiadają, jak być mamą i pracować. Wspiera kobiety w rozwoju zawodowym i pomaga pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy. Nowa grupa #MamoPracujwIT jest z kolei ukierunkowana stricte na wsparcie kobiet planujących karierę w branży IT. Nasz najnowszy wywiad z założycielkami Mamo Pracuj znajdziesz tutaj.

Eklektika jest liderem w zakresie szkoleń językowych dla biznesu, specjalizujemy się w obszarze szkoleń językowych dla branży IT. Prowadzimy zajęcia językowe w całej Polsce – z dojazdem do Klienta lub zdalnie. Stworzyliśmy też pierwszą na świecie platformę online do nauki angielskiego branżowego dla specjalistów z zakresu IT i e-biznesu. Doświadczeni lektorzy polscy i Native Speakerzy pomogą Ci opanować angielski tak, aby bez stresu komunikować się i osiągać swoje cele zawodowe.

Już wkrótce zaprezentujemy Wam kolejne ciekawe projekty edukacyjne!