Zamawiam bezpłatną lekcję pokazową

Wyślij wiadomość do mnie


Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EKLEKTIKA Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Opaczewskiej 15/31, 02-368 Warszawa. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@eklektika.pl formularz kontaktowy pod adresem eklektika.pl/kontakt telefonicznie pod numerem 22 622 86 69 lub pisemnie na adres siedziby administratora więcej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych na potrzeby świadczenia usług przez EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celu przesyłania Newslettera, ofert handlowych i informacji o promocjach przez EKLEKTIKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 15/31, kod 02-368, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000493181.


Kursy językowe dla firm prowadzimy między innymi w:

Warszawa

Od 15 lat prowadzimy kursy językowe dla firm Warszawa z dojazdem do Twojej firmy lub do domu.

Poznań

Angielski dla firm w Poznaniu prowadzimy od 2012 roku, głównie Angielski dla IT i e-commerce.

Kraków

Angielski dla firm w Krakowie prowadzimy od 2012 roku, głównie Angielski z Native Speakerem.

Gdynia

Nasza najnowsza lokalizacja. Od 2018 r. prowadzimy kursy angielskiego dla kadry wyższej UMG w Gdyni.

Wrocław

Angielski dla firm we Wrocławiu prowadzimy już 15 lat! Głównie: Angielski dla biznesu i Angielski dla IT.

Lublin

Kursy językowe dla firm w Lublinie prowadzimy dla programistów (English for IT) i specjalistów od e-biznesu.

Nasze zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i innych prowadzimy w siedzibach Klientów m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku i Lublinie, a także w mniejszych miejscowościach. Zajęcia językowe dla firm prowadzimy w całej Polsce. Kursy językowe mogą być również prowadzone online.

© EKLEKTIKA SP. Z O.O. 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.