Usługi językowe dla firm

Oferujemy kompletne wsparcie językowe Twojej firmy. Nasze usługi obejmują również szkolenia okolicznościowe oraz pomoc zdalną, a także wsparcie w pokonywaniu barier językowych Twoich pracowników.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zobacz ofertę

Outplacement językowy

Jeśli jesteś w procesie zmiany pracy lub z uwagi na nagłe i konieczne cięcia w Twojej firmie chcesz wesprzeć pracowników w poszukiwaniu nowej pracy, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi Outplacement językowy.

Zobacz

Audyty językowe

Zapewniamy profesjonalne przeprowadzenie kompleksowego audytu językowego Twoich pracowników lub szybkiej telefonicznej weryfikacji językowej kandydatów do pracy. Kliknij i dowiedz się więcej!

Zobacz

Coaching językowy

Przełamiemy Twoje bariery językowe i zmotywujemy Cię do działania. Pomożemy zmienić Twój sposób myślenia i udowodnimy, że język obcy jest czymś w istocie prostym, a wszelkie ograniczenia wynikają z nieuzasadnionego lęku.

Zobacz

Bieżące wsparcie online

Zdalna pomoc w nagłych wydarzeniach, jak np. tłumaczenia webinariów i wideokonferencji w czasie rzeczywistym, sprawdzenie prezentacji, tekstów oraz inne. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Zobacz