Idź do treci

Pisemne tłumaczenia z języka niderlandzkiego na język polski i z języka polskiego na język niderlandzki to zadania, które powierzamy wyłącznie najlepszym tłumaczom! Nasi specjaliści biegle posługują się obydwoma językami oraz posiadają poszerzoną wiedzę z wielu branż, dzięki czemu szybko i precyzyjnie odczytują wszelkie konteksty i swobodnie operują fachową terminologią. Dokładamy wszelkich starań, by każde tłumaczenie było zrealizowane na najwyższym poziomie, z zachowaniem maksymalnej dokładności oraz aby było poprawne zarówno pod względem merytorycznym, jak i stylistycznym. Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się, że warto zlecić tłumaczenie właśnie nam!

Pisemne tłumaczenia – niderlandzki dla Twojej firmy!

Twoja firma działa na terenie Królestwa Niderlandów? Twoi klienci, kontrahenci lub partnerzy biznesowi są Holendrami? Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy gwarantują zachowanie najwyższych standardów podczas realizacji zleceń na tłumaczenia pisemne polski – niderlandzki i niderlandzki – polski. Powiedz nam, czym się zajmujesz i czego będzie dotyczyło tłumaczenie, a my oddelegujemy do tego zadania osobę, która doskonale zna specyfikę Twojej branży i swobodnie posługuje się specjalistycznym słownictwem.

Weryfikacja tłumaczeń pisemnych

Chcemy dostarczyć Ci tłumaczenie, z którego będziesz w 100% zadowolony, dlatego wdrożyliśmy wewnętrzną procedurę weryfikacji przekładów. Każde tłumaczenie jest dodatkowo sprawdzane pod kątem poprawności merytorycznej i stylistycznej, co pozwala nam wyeliminować z tekstów i dokumentów ewentualne błędy i nieścisłości. W razie potrzeby przeprowadzamy korektę i redakcję tekstów, również korzystając z pomocy native speakera. Takie podejście pozwala nam zagwarantować Ci najwyższą jakość tłumaczeń, maksymalnie dokładnych, i spójnych oraz w pełni zrozumiałych dla odbiorców. Dwuetapowość tłumaczeń nie wydłuża czasu realizacji zleceń!

Uwierzytelnione tłumaczenia niderlandzki – polski i polsko-niderlandzki

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach zwykłe tłumaczenia to za mało! Masz do przetłumaczenia ważne dokumenty firmowe, dokumenty księgowe lub finansowe, umowy międzynarodowe, akty notarialne lub certyfikaty? Potrzebujesz profesjonalnej usługi tłumaczenia uwierzytelnionego! W naszym zespole pracują doświadczeni tłumacze języka niderlandzkiego, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia do sporządzania i poświadczania tłumaczeń z języka niderlandzkiego na polski i z języka polskiego na niderlandzki, wpisani na listę tłumaczy przysięgłych w rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP. Zapewniamy najwyższy stopień poufności podczas realizacji zleceń.

Nasi najlepsi tłumacze są do Twojej dyspozycji!

Nasi tłumacze języka niderlandzkiego to osoby, które zawsze pracują z pełnym zaangażowaniem, skrupulatnie podchodząc do kolejnych zleceń. Ich perfekcyjna znajomość języków: niderlandzkiego i polskiego oraz branżowa wiedza i zawodowe doświadczenie umożliwiają realizację wszystkich tłumaczeń pisemnych, bez względu na ich tematykę, objętość czy stopień skomplikowania treści. Przedstaw nam swoje oczekiwania dotyczące zlecenia tłumaczenia pisemnego dla Twojej firmy, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację usługi!