Chcesz sprawdzić swój poziom znajomości języka polskiego? Podejdź do bezpłatnego testu z polskiego i przekonaj się, w którym miejscu się znajdujesz! Nasz test poziomujący z języka polskiego to nowoczesne narzędzie, które precyzyjnie określi Twoje kompetencje językowe – tu i teraz!

Wykonaj bezpłatny test

Bezpłatny test polskiego online – sprawdź swój polski

Pracujesz w biznesie, e-commerce lub IT? Planujesz zmianę ścieżki zawodowej lub dopiero wchodzisz na rynek pracy? A może chcesz wrócić do nauki polskiego po dłuższej przerwie i zapisać się na odpowiedni poziom branżowego kursu językowego? Zrób test poziomujący z języka polskiego! To profesjonalne narzędzie, które nasi specjaliści opracowali z myślą właśnie o Tobie! Udostępniamy je za darmo i online, tu i teraz – wszystko po to, by maksymalnie ułatwić Ci podjęcie decyzji. Zaczynamy?

Darmowy test poziomujący z języka polskiego – dla kogo?

Test z polskiego sprawdzający poziom dedykowany jest każdej osobie dorosłej, która chce sprawdzić poziom swoich umiejętności językowych. By móc wziąć udział w naszym teście, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Tylko tyle! Specjalizujemy się w obsłudze firm oraz skutecznym nauczaniu branżowego języka polskiego, dlatego nasze testy weryfikują zarówno uniwersalne umiejętności językowe, jak i znajomość biznesowego słownictwa.

Test udostępniamy za darmo i online – możesz go wykonać w każdej chwili, nawet teraz! Wyniki otrzymasz od razu po zakończeniu testu.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.