Idź do treci

IT to jedna z najszybciej rozwijających się branż współczesnego świata, pozwalająca na ekspresowe przetwarzanie i odczytywanie informacji oraz oferująca innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, przekładające się na dynamiczny postęp w każdej dziedzinie naszego życia.

Branża IT przekracza absolutnie wszystkie granice, a znajomość języka angielskiego jest niezbędna w pracy każdego specjalisty IT. Pogłębiona znajomość angielskiego w obszarze IT może się również przydać wszystkim pasjonatom wirtualnej rzeczywistości, eksplorujących ją w ramach prywatnych i hobbystycznych przedsięwzięć.

Naucz się biegle komunikować po angielsku

Bez względu na to czy działasz indywidualnie, czy jesteś właścicielem firmy, czy zespół IT jest tylko jednym z kilku zespołów pracujących w strukturach Twojej organizacji – kurs języka angielskiego dla specjalistów IT jest doskonałym pomysłem!

Umiejętność swobodnego komunikowania się po angielsku i znajomość aktualnego, branżowego słownictwa pozwalają wynieść każdy e-biznes na wyższy poziom, a Tobie i Twoim pracownikom – rozwinąć zawodowe skrzydła.

Jak wyglądają kursy Angielski dla IT na naszej platformie

Kurs English for IT realizowany jest na naszej autorskiej, specjalistycznej platformie do nauki angielskiego.

Zapewniamy naukę praktycznych umiejętności językowych w oparciu o branżowe treści i słownictwo oraz aktualne trendy i najświeższe informacje ze świata IT. Pracujemy na specjalnie wyselekcjonowanych materiałach oraz nowoczesnych materiałach autorskich. Platforma jest maksymalnie przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, a kursy przygotowane w sposób gwarantujący skuteczną naukę każdemu uczestnikowi z możliwością dopasowania poszczególnych elementów do własnych potrzeb i oczekiwań.

Profesjonalne kursy angielskiego dla IT

Kursy angielskiego w IT to szczegółowo zaprojektowane zestawy zadań, które uczestnicy kursu mogą realizować we własnym tempie, zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami.

Kursy zostały przygotowane przez specjalistów doskonale znających branżę – jej specyfikę, oficjalne słownictwo, slang i wszechobecne skróty. W trakcie kursu poruszane są topowe tematy, zawsze w najaktualniejszej odsłonie. Szlifujemy angielski w oparciu o materiały dotyczące m.in.: inżynierii oprogramowania, software i hardware, obsługi danych czy wsparcia IT.

Oferta kursów dla IT

Kurs języka angielskiego dla osób prywatnych, działający w obszarze IT oraz specjalistów IT to oferta zaprojektowana na miarę potrzeb i oczekiwań tej dynamicznej i szerokiej branży.

Wiemy, że angielski dla IT musi bazować na najnowszych informacjach i trendach oraz aktualnym słownictwie branżowym, dlatego to właśnie na nich uczymy naszych kursantów uniwersalnych umiejętności językowych. Specjalistyczne kursy angielskiego dla IT doskonale wpisują się we współczesny e-biznes, w pełni odpowiadając na bieżące i przyszłe oczekiwania przedstawicieli branży oraz rozmaitych firm korzystających na co dzień ze wsparcia IT.