Idź do treci

E-commerce to jedna z najdynamiczniejszych branż współczesnego biznesu, zmieniająca się w zawrotnym tempie, równocześnie wyznaczająca trendy oraz ekspresowo dopasowująca się do nowoczesnych rozwiązań technologicznych i efektywnie je wykorzystująca.

Aby móc sprawnie funkcjonować w internetowym biznesie, bez względu na przeprowadzane transakcje – konieczna jest znajomość języka angielskiego. E-commerce nie ma przecież granic i wiąże się z obsługą klientów z całego świata!

Podnieś swoje umiejętności językowe

Pracujesz w branży e-commerce? Jesteś świetny, ale chcesz być jeszcze lepszy?

Kursy angielskiego dla e-commerce pozwolą Ci w ekspresowym tempie podnieść Twoje umiejętności językowe i poczuć się jeszcze pewniej w kontaktach z klientami, kontrahentami czy przełożonymi. Kto wie, może już wkrótce zwrócisz się do szefowej lub szefa o podwyżkę?

Po angielsku, oczywiście!

Naucz swój zespół biegle komunikować się po angielsku

Rozwijasz swój biznes w Internecie? My prowadzimy w Internecie angielski dla e-biznesu!

Kursy języka angielskiego dedykowane branży e-commerce to precyzyjnie zaprojektowana oferta, którą z łatwością dopasujesz do potrzeb indywidualnych lub potrzeb swojego zespołu, umożliwiając pracownikom szybkie i efektywne podniesienie umiejętności językowych.

Nasz angielski dla e-biznesu to szeroka oferta specjalistycznych kursów dla przedstawicieli wszystkich branż, realizujących transakcje biznesowe w relacjach: B2B, B2C, C2B oraz C2C.

Jak wyglądają kursy Angielski dla e-commerce w naszej szkole?

Angielski dla e-commerce w szkole Eklektika to kursy skrojone na miarę oczekiwań przedstawicieli nowoczesnego e-biznesu, którym zależy na skutecznej nauce języka w sposób maksymalnie dopasowany do aktualnych potrzeb i możliwości uczestników.

Kurs angielskiego dla e-commerce jest serią precyzyjnie zaplanowanych i skrupulatnie dobranych zadań, opartych na specjalnie wyselekcjonowanych, najczęściej autorskich materiałach. Wszystkie lekcje realizowane są w oparciu o wyłącznie najnowsze branżowe treści i teksty, dobrane w zgodzie z najświeższymi trendami.

Profesjonalna organizacja kursów Angielski dla e-commerce

Ty podejmujesz decyzję o kursie angielskiego dla swojego zespołu, a my… zajmujemy się całą resztą.

Wybrany kurs na platformie online z gotowymi materiałami do nauki angielskiego dla branży e-commerce możesz wzbogacić o pracą z doświadczonym i wysoko wyspecjalizowanym lektorem za pośrednictwem Zoom lub Google Hangout.

Oferta kursów dla e-commerce

Skuteczny kurs angielskiego to kurs dokładnie dopasowany do potrzeb danej firmy i branży, w której działa. Angielski dla e-biznesu bazuje zatem na najnowszych treściach i trendach oraz aktualnym słownictwie specjalistycznym. Dzięki naszym materiałom rozwiniesz wszystkie umiejętności językowe.

Oferujemy specjalistyczne kursy dla e-commerce, idealnie wpisujące się w to, co dzieje się w internetowym biznesie, np.: angielski w marketingu online, angielski w płatnościach online czy angielski dla specjalistów ds. bezpieczeństwa w sieci.