Idź do treci

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Czas na wyższy poziom wtajemniczenia i osiągnięcie pełnej swobody i płynności w porozumiewaniu się po angielsku! Zaawansowany angielski jest w Twoim zasięgu!

Kursy angielskiego dla zaawansowanych, skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, perfekcyjnie skonstruowane i prowadzone przez najlepszych lektorów i native speakerów to możliwość osiągnięcia Twoich celów w maksymalnie krótkim czasie.

Sprawdź, na jakich poziomach uczymy i co możemy Ci zaoferować!

Angielski dla zaawansowanych: C1 czy C2?

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). Angielski zaawansowany to kursy realizowane na poziomie  C1 i C2.

Angielski C1 jest kursem przygotowanym z myślą o osobach, które operują językiem na poziomie średniozaawansowanym wyższym i chcą podnieść swoje umiejętności oraz poszerzyć słownictwo, dedykowany jest więc osobom, które z sukcesem ukończyły kursy na poziomie B2.

Angielski C2 jest kursem angielskiego dla zaawansowanych, rozszerzającym i utrwalającym wszystkie zdobyte do tej pory umiejętności językowe, stawiającym na intensywne rozszerzanie słownictwa i szlifowanie zagadnień gramatycznych na najwyższym poziomie.

Czego nauczysz się na kursie angielskiego C1

Kurs angielskiego dla zaawansowanych na poziomie C1 da Ci możliwość wejścia na wyższy poziom biegłości językowej.

Po ukończeniu kursu będziesz potrafił płynnie i spontanicznie wypowiadać się na dowolny temat, bez trudu wyszukując w pamięci odpowiednie słownictwo, zwroty i sformułowania. Twoje wypowiedzi będą swobodne i poprawne językowo pod względem gramatycznym – będziesz w poprawny i wprawny sposób budował zdania złożone, płynnie stosując łączniki i spójniki. Będziesz również rozumiał szeroki zakres wymagających i długich wypowiedzi, łącznie z ich ukrytymi znaczeniami oraz potrafił konstruować teksty pisemne na dowolny temat.

Czego nauczysz się na kursie angielskiego C2

Z powodzeniem zakończony kurs angielskiego dla zaawansowanych na poziomie C2 wyposaży Cię w umiejętności językowe na najwyższym poziomie.

Będziesz z łatwością rozumiał niemal wszystko, co usłyszysz lub przeczytasz oraz potrafił sprawnie streszczać uzyskane informacje. Będziesz potrafił konstruować złożone wypowiedzi w oparciu o dowolne źródła pisane lub ustne, spójnie przekazując myśli i logicznie prezentując argumenty. Komunikacja będzie przebiegała w sposób płynny i spontaniczny, a Ty będziesz mógł swobodnie dysponować maksymalnie szerokim zasobem słów, zwrotów i sformułowań na poziomie natywnym.

Kursy angielskiego dla zaawansowanych – organizacja

Kursy języka angielskiego dla osób zaawansowanych na poziomie C1 i C2 organizujemy w różnych formułach online, w niewielkich grupach i indywidualnie.

Kursy prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych lektorów oraz najlepszych native speakerów, dysponujących perfekcyjną znajomością języka angielskiego (również specjalistyczną, z różnych branż).

Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody nauczania i autorskie materiały, przygotowywane z myślą o poszczególnych kursach i ich profilach. Każdy kurs jest skonstruowany w taki sposób, by maksymalnie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Kursantów.

Intensywnie i skutecznie – tak właśnie uczymy!

Angielski dla zaawansowanych to intensywna nauka języka na najwyższym poziomie. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków do szybkiego podwyższenia Twojej biegłości językowej – w maksymalnie krótkim czasie, skutecznie i intensywnie.

Po ukończeniu grupy zaawansowanej, czyli poziomów C1 i C2 będziesz mógł płynnie, całkowicie swobodnie i spontanicznie komunikować się po angielsku z całym światem – na każdy temat, bez względu na stopień specjalizacji języka i tematykę poruszanych zagadnień.

Dlaczego warto wybrać angielski w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika – Language Means Business to gwarancja nowoczesnego podejścia do nauki i kursów realizowanych we współpracy z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami.

Uczymy skutecznie i intensywnie, sięgając zarówno po innowacyjne, jak i sprawdzone metody nauczania oraz wyłącznie najwyższej jakości materiały, przede wszystkim autorskie, tworzone przez naszych specjalistów, z myślą o konkretnych potrzebach naszych Kursantów. Dokładamy wszelkich starań, by każdy kurs był skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.