Idź do treci

Właśnie podjąłeś decyzję o rozpoczęciu nauki języka angielskiego? Gratulujemy! To Twój czas i Twoje miejsce! Bez względu na to ile masz lat, czym się zajmujesz na co dzień, z jakimi wyzwaniami i obowiązkami zawodowymi się mierzysz – zacznij od początku. Język angielski dla początkujących to propozycja kursu na podstawowym poziomie, który wyposaży Cię w najważniejsze umiejętności językowe i zbuduje solidne fundamenty do dalszej nauki.

Język angielski dla początkujących – let’s start!

Z angielskim nigdy nie było Ci po drodze? Nie przejmuj się! Każdy z nas, w którymś momencie swojego życia, musiał zacząć od podstaw. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu nauki angielskiego i zapisanie się na kurs języka angielskiego od podstaw to pierwszy i najtrudniejszy krok. Od tego momentu będzie już łatwiej i przyjemniej, a my dołożymy wszelkich starań, by Twoja nauka była maksymalnie skuteczna. Pierwsze efekty poczujesz szybciej niż Ci się wydaje.

Dla kogo język angielski od podstaw?

Dla każdego, kto chce rozpocząć naukę języka angielskiego. Jeśli w ramach swojej szkolnej edukacji z języka nowożytnego, uczyłeś się rosyjskiego, niemieckiego lub francuskiego, a ponadto nie uczyłeś się angielskiego prywatnie, ani nie brałeś udziału w kursach angielskiego organizowanych przez szkoły językowe – angielski dla początkujących to angielski właśnie dla Ciebie.

Kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym są dedykowane osobom w różnym wieku, z różnym doświadczeniem zawodowym i życiowym, w myśl zasady, że na naukę nigdy nie jest za późno.

Angielski dla początkujących: A1 czy A2?

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). Angielski początkujący to kursy realizowane na poziomach A1 i A2.

Angielski A1 to kurs dla osób, które naukę języka zaczynają od zera, nigdy nie uczyły się języka angielskiego lub robiły to na tyle dawno temu, że muszą zacząć od podstaw.

Angielski A2 to kurs dla osób początkujących, które opanowały już podstawy języka i potrafią w prosty sposób komunikować się w codziennych sytuacjach, dysponując zasobem około 550 słów, zwrotów i sformułowań.  Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu nauki angielskiego od podstaw lub na poziomie A2? Sprawdź, jakie umiejętności osiągniesz na tych poziomach i co możemy Ci zaoferować w szkole Eklektika!

Czego nauczysz się na kursie angielskiego A1

Kurs angielskiego dla początkujących na poziomie A1 to nauka języka od podstaw. Po ukończeniu kursu A1 będziesz znał podstawowe zwroty i sformułowania dotyczące życia codziennego (ok. 550 słów), co umożliwi Ci swobodne prowadzenie prostych rozmów na znane Ci tematy z osobami, które mówią po angielsku wolno i wyraźnie. Będziesz mógł się przedstawić i zapytać o najważniejsze sprawy. No i w końcu przełamiesz barierę językową!

Jesteśmy pewni, że z nami zaczniesz skutecznie się uczyć języka i porzucisz raz na zawsze kursy angielskiego dla wiecznie początkujących!

Czego nauczysz się na kursie angielskiego A2

Kurs angielskiego dla początkujących na poziomie A2 to kurs, który pozwoli Ci podnieść podstawowe umiejętności językowe i skutecznie rozszerzyć słownictwo o nowe zwroty i sformułowania (ok. 1100 słów). Postaramy się, żebyś w maksymalnie krótkim czasie nabrał pewności siebie i mógł swobodnie komunikować się po angielsku w codziennych sytuacjach oraz wypowiadać się o swojej rodzinie, otoczeniu, obowiązkach i zainteresowaniach, używając popularnych zwrotów i wyrażeń. Po kursie będziesz z łatwością czytać i tłumaczyć proste teksty, pisać listy i bez problemu wypełniać rozmaite formularze.

Język angielski dla początkujących – jak uczymy?

Cierpliwie i skutecznie, z pełnym zrozumieniem indywidualnych potrzeb naszych Kursantów. Kursy angielskiego dla początkujących realizujemy w oparciu o autorskie materiały, każdorazowo dopasowując metody i techniki nauczania do poziomu i tempa przyswajania języka.

Angielski od podstaw prowadzą doświadczeni lektorzy, posiadający niezbędne kwalifikacje do nauki języka oraz predyspozycje, dzięki którym potrafią skutecznie współpracować z Kursantami w różnym wieku, podczas lekcji indywidualnych i w grupach.

Dlaczego warto zacząć się uczyć języka angielskiego?

Znajomość języka angielskiego otworzy przed Tobą mnóstwo możliwości, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Już umiejętność komunikowania się angielskim na podstawowym poziomie pozwoli Ci poczuć się bezpieczniej podczas wycieczek zagranicznych oraz ułatwi Ci zrozumienie najważniejszych komunikatów, podstawowych instrukcji czy opisów w tym języku. A gdy już złapiesz przysłowiowego bakcyla i zanurzysz się w konsekwentną i regularną naukę angielskiego – każdy kolejny poziom Twoich umiejętności językowych będzie powodem do dumy i źródłem ogromnej satysfakcji.

Jeżeli Twoim celem jest zbudowanie mocnej pozycji na rynku pracy – nauka języka angielskiego to doskonały pomysł.

Oferta kursów angielskiego dla początkujących

Oferta kursów języka angielskiego dla początkujących w szkole Eklektika – Language Means Business została skonstruowana od podstaw, z myślą o osobach w różnym wieku, które z rozmaitych powodów zdecydowały się na rozpoczęcie nauki języka. Naszym celem jest dostarczenie Ci rozwiązań, które idealnie wpiszą się w Twój rozkład dnia i potrzeby, pozwalając szybko osiągnąć zamierzony cel.

Angielski dla początkujących realizujemy w różnych formatach online – w ramach lekcji indywidualnych lub zajęć grupowych.

Dlaczego warto wybrać angielski dla początkujących w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika to gwarancja nowoczesnego podejścia do nauki i kursów realizowanych we współpracy z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami.

Uczymy skutecznie i intensywnie, nie tracąc czasu na to, czego nie będziesz potrzebować.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy kurs był skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Stwarzamy warunki, w których będziesz czuł się pewnie i jak najbardziej na miejscu, bez względu na Twój wiek, wykonywany zawód i wewnętrzną motywację do nauki angielskiego oraz poziom jego znajomości.