Warsztaty językowe

Formuła warsztatów opiera się na równoważeniu teorii z praktyką – tutaj większość czasu poświęcamy na ćwiczenia, scenki symulacyjne czy case studies.

Zamów bezpłatną lekcję pokazową!

Warsztaty językowe to oferta skierowane do osób, które chcą…
wziąć swój angielski na warsztat.

To zajęcia, podczas których możemy się skupić na wybranej umiejętności komunikacyjnej lub specyficznych potrzebach Kursantów, np. rozkładając na czynniki pierwsze sztukę spotkań online po angielsku, szlifując do perfekcji akcent i wymowę, czy przygotowując Cię do ważnego egzaminu.

Co bierzemy na warsztat?

Jest to forma specjalistycznego, intensywnego kursu, w ramach którego pracujemy nad konkretnymi umiejętnościami językowymi – skutecznie i szybko. Największą popularnością do tej pory cieszą się warsztaty językowe z zakresu: efektywne pisanie w języku angielskim, spotkania online w języku angielskim, prezentacje online po angielsku, wymowa angielska. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Kursantów, firm i instytucji, które mogą zlecić nam organizację dowolnych, intensywnych warsztatów językowych dla swoich pracowników.

Dla kogo warsztaty językowe po angielsku?

Warsztaty językowe to propozycja dla tych, którzy szukają intensywnych i maksymalnie skutecznych zajęć, pozwalających w krótkim czasie (nawet w ciągu kilku godzin) znacząco podnieść poziom wybranych kompetencji lingwistycznych.

Jeśli czujesz potrzebę podszkolenia języka w konkretnym obszarze, uzupełnienia braków, przełamania jakiejś bariery lub znalezienia sposobu na szybsze i efektywniejsze wykonywanie określonych zadań zawodowych – odpowiednie warsztaty językowe pozwolą Ci osiągnąć zamierzony cel.

Jak uczymy podczas warsztatów językowych?

Warsztaty zawsze prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, doświadczonych lektorów, którzy doskonale odnajdują się w temacie przewodnim warsztatów. Zajęcia w ramach warsztatów realizowane są w oparciu o autorskie materiały, przygotowywane na bazie sprawdzonych technik i metod nauczania oraz aktualnych treści z danego obszaru tematycznego.

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów językowych?

Warsztaty językowe to możliwość skorzystania z szybkiego podniesienia umiejętności językowych w wybranym obszarze. To zajęcia charakteryzujące się wysoką intensywnością i specjalizacją.

W ramach warsztatów skupiamy się na konkretnych obszarach językowych i zagadnieniach, by móc w krótkim czasie efektywnie uzupełnić braki, wyjaśnić najtrudniejsze kwestie lingwistyczne, skutecznie rozszerzyć słownictwo z wybranej dziedziny lub po prostu otworzyć się na swobodną konwersację. Analizujemy teorię, a następnie rzucamy się w wir praktycznych ćwiczeń i ćwiczymy tak długo, aż wszystko będzie jasne. Is that clear?

Oferta warsztatów językowych

Warsztaty językowe z angielskiego organizowane w szkole Eklektika – Language Means Business cieszą się ogromną popularnością, ponieważ gwarantują kompleksowe podejście do wybranego tematu oraz maksymalną elastyczność w doborze środków, technik i metod. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była optymalnie dopasowana do aktualnych potrzeb rynkowych oraz tych zgłaszanych nam bezpośrednio przez Kursantów.

Organizujemy warsztaty z języka angielskiego w różnych formułach i terminach oraz na wszystkich poziomach zaawansowania, aby zapewnić dostęp do zajęć maksymalnie szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców. Z przyjemnością przygotowujemy również warsztaty językowe na zlecenie, dla firm i instytucji.

 

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.