Audyt językowy w języku włoskim

Zależy Ci na szybkim i obiektywnym zweryfikowaniu umiejętności językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy? Jesteś we właściwym miejscu! Profesjonalny audyt z języka włoskiego, opracowany specjalnie dla Twojej firmy zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania!

Znajomość języka włoskiego to podstawa w Twojej działalności? Chcesz zbudować zespół pracowników, którzy będą swobodnie i profesjonalnie komunikować się z włoskimi kontrahentami i klientami? Szukasz sposobu na rzetelne sprawdzenie kompetencji językowych swoich pracowników lub zweryfikowanie umiejętności językowych kandydatów do pracy? Nowoczesny, specjalistyczny audyt z języka włoskiego pozwoli szybko określić poziom zaawansowania znajomości włoskiego u audytowanych osób, a następnie umożliwi podjęcie najlepszych decyzji kadrowych i zaplanowanie efektywnych działań szkoleniowych. Sprawdź, jak i w czym dokładnie możemy Ci pomóc!

Język włoski – rzetelny audyt językowy

Jesteśmy przekonani, że audyt językowy powinien być przeprowadzany przez specjalistów, którzy nie tylko biegle posługują się językiem, ale również doskonale znają daną branżę oraz bezbłędnie dobierają najlepsze metody i środki do testowania umiejętności językowych. Właśnie dlatego opracowywanie i przeprowadzanie audytów z języka włoskiego powierzamy wyłącznie doświadczonym metodykom, posiadającym niezbędne kompetencje zawodowe.

Audyt językowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Każdy audyt przygotowywany dla naszych Klientów to narzędzie opracowane w oparciu o szczegółową analizę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Audyt z języka włoskiego dla Twojej firmy skonstruujemy w taki sposób, by jak najpełniej odpowiadał na wszystkie Twoje pytania dotyczące kompetencji językowych pracowników lub kandydatów do pracy. Audyt może składać się z jednej, dwóch lub większej ilości części, weryfikować bierną i czynną znajomość języka włoskiego, czytelnie definiować poziom zaawansowania znajomości włoskiego oraz jasno określać słabe i mocne strony danej osoby.

Jaki audyt z języka włoskiego jest Ci potrzebny?

Audyt z języka włoskiego może mieć charakter kompleksowy i szczegółowy bądź przesiewowy oraz dotyczyć wszystkich pracowników, wyłącznie pracowników konkretnego działu lub kandydatów do pracy. Możesz zlecić nam m.in. przeprowadzenie audytu kompleksowego (pracowników lub kandydatów do pracy), audytu rekrutacyjnego lub screeningu językowego, a także audytu poziomującego (np. w ramach przygotowań do specjalistycznego kursu językowego dla pracowników) oraz audytu weryfikującego poziom realizacji materiału (w trakcie kursu, sprawdzającego postępy i poziom zaangażowania w naukę).

Szczegółowy raport z audytu językowego dla Ciebie

Po zakończeniu audytu przygotujemy dla Ciebie szczegółowy raport. Znajdziesz w nim rzetelnie opracowane informacje na temat kompetencji językowych audytowanych osób. Zdefiniujemy między innymi poziom zaawansowania umiejętności językowych, wskażemy mocne strony Twoich pracowników lub kandydatów do pracy oraz te obszary kompetencji językowych, które w przypadku jednych i drugich będą wymagały poprawy. Jesteśmy pewni, że nasz raport przełoży się na efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej firmie i umożliwi opracowywanie skutecznych rozwiązań w zakresie szkoleń i programów motywacyjnych dla pracowników.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.