Audyt językowy w języku słowackim

Chcesz szybko sprawdzić kompetencje językowe pracowników? Wśród kandydatów do pracy szukasz specjalistów perfekcyjnie władających słowackim? Możemy Ci pomóc! Zleć nam przeprowadzenie profesjonalnego audytu z języka słowackiego, który da Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Ze Słowacją łączy nas nie tylko wspólna granica i malownicze góry, ale również wspólne interesy! Prowadzisz firmę, która działa na słowackim rynku? Twoimi partnerami biznesowymi są Słowacy? A może spora grupa klientów pochodzi właśnie z tego państwa? Znajomość języka słowackiego na odpowiednim poziomie jest niezbędna Tobie i Twojemu zespołowi! Jeśli zależy Ci na szybkim i rzetelnym sprawdzeniu kompetencji językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy – doskonale trafiłeś! Oferujemy profesjonalne audyty językowe, które dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Audyt z języka słowackiego w naszym wykonaniu to najprostszy sposób na obiektywną i dokładną ocenę kompetencji językowych wskazanych przez Ciebie osób lub zespołów.

Język słowacki – profesjonalny audyt

Profesjonalny audyt językowy to zadanie, które powierzamy wyłącznie doświadczonym specjalistom. Nasi audytorzy językowi biegle posługują się językiem słowackim i doskonale znają branżę, w której działa Twoja firma. Dysponują również szerokim wachlarzem sprawdzonych metod diagnostycznych, dzięki którym są w stanie sprawnie i z maksymalną precyzją zweryfikować umiejętności językowe audytowanych osób oraz dokładnie określić i zdefiniować poziom zaawansowania znajomości słowackiego.

Audyt językowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, opracowując narzędzie, które pozwoli na przeprowadzenie audytu w taki sposób, by jego efekty dawały odpowiedź na wszystkie pytania konkretnego zleceniodawcy. Audyt z języka słowackiego przeprowadzimy dla Twojej firmy w oparciu o precyzyjnie dobrane metody testowania, profesjonalne środki komunikacji (zdalnie lub stacjonarnie) oraz we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie. Skupimy się na sprawdzeniu wybranych lub wszystkich umiejętności językowych – zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i zapotrzebowaniem. Większość naszych audytów składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej, w ramach których badamy zarówno bierną, jak i czynną znajomość języka słowackiego.

Jaki audyt z języka słowackiego jest Ci potrzebny?

Audyt z języka słowackiego przygotujemy na Twoje zlecenie w taki sposób, by móc szybko i precyzyjnie, kompleksowo lub przesiewowo sprawdzić kompetencje językowe wskazanych przez Ciebie osób, grupy osób (zespołu pracowników) lub kandydatów do pracy (pojedynczo lub grupowo). Tutaj wszystko zależy od Ciebie!

Dla Twojej firmy możemy opracować i przeprowadzić m.in.: kompleksowy audyt z języka słowackiego (dla pracowników lub kandydatów do pracy), rekrutacyjny audyt językowy lub screening językowy (skrócony audyt rekrutacyjny) oraz audyt poziomujący i/lub weryfikujący znajomość języka słowackiego (przed zaplanowanym rozpoczęciem kursu językowego, a także podczas trwania kursu, w celu sprawdzenia stopnia realizacji materiału i zaangażowania kursantów w naukę).

Obiektywny raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu przygotujemy i przedstawimy Ci szczegółowy raport, w którym skrupulatnie opiszemy poziom znajomości języka słowackiego oraz mocne i słabe strony audytowanych osób w kontekście kompetencji językowych. Jesteśmy przekonani, że wnioski zawarte w raporcie ułatwią Ci podjęcie nawet najtrudniejszych decyzji związanych z zarządzeniem zasobami ludzkimi Twojej firmy i/lub umożliwią Ci finalne rozstrzygnięcie procesu rekrutacyjnego, a także pozwolą opracować odpowiednie programy szkoleniowe i motywacyjne dla Twoich pracowników.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.