Idź do treci

Prowadzisz międzynarodowy biznes? Współpracujesz z kontrahentami z Rumunii lub Mołdawii? A może Twoja firma obsługuje rumuńskojęzycznych klientów? Twój zespół powinien bezwzględnie znać ten język! Jeśli chcesz szybko i rzetelnie sprawdzić i ocenić kompetencje językowe Twoich pracowników lub kandydatów do pracy – jesteśmy do Twoich usług! Profesjonalny audyt językowy dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań, konstruując go w oparciu o sprawdzone metody weryfikacyjne. Audyt z języka rumuńskiego da Ci kompletną wiedzę o umiejętnościach językowych Twojego zespołu oraz pozwoli zaplanować dalsze działania dotyczące zarządzaniem zasobami ludzkimi, ewentualnych szkoleń językowych i rozwoju biznesu.

Język rumuński – profesjonalny audyt

Najwyższej jakości audyt językowy to zadanie dla specjalistów! Właśnie dlatego opracowywanie i przeprowadzanie audytów z języka rumuńskiego powierzamy wyłącznie doświadczonym metodykom, którzy biegle posługują się tym językiem, doskonale znają branże, w której działasz oraz sprawnie posługują się szerokim wachlarzem metod pozwalających na efektywne weryfikowanie kompetencji językowych audytowanych osób. Zlecając nam audyt językowy masz pewność, że zlecasz go najlepszym!

Audyt językowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Każdy audyt językowy traktujemy jak wyzwanie. Gwarantujemy Ci indywidualne podejście i spersonalizowane narzędzie, które opracujemy specjalnie dla Ciebie. Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz i co chcesz sprawdzić, a my dobierzemy najskuteczniejsze metody, które pozwolą nam szybko i z maksymalną precyzją sprawdzić wszystkie lub wybrane umiejętności językowe wskazanych przez Ciebie osób. Audyt z języka rumuńskiego może składać się z jednej (ustnej lub pisemnej), dwóch (ustnej i pisemnej) lub więcej części, w ramach których zbadamy zarówno bierną, jak i czynną znajomość języka rumuńskiego.

Jaki audyt z języka rumuńskiego jest Ci potrzebny?

Audyt językowy dla Twojej firmy może być mniej lub bardziej rozbudowany, obejmować swoim zasięgiem dowolną liczbę osób i weryfikować kompetencje językowe w sposób kompleksowy lub wyłącznie pod kątem specyficznych umiejętności, a także w ramach przygotowań pracowników do specjalistycznego kursu językowego.

Możemy przeprowadzić audyt z języka rumuńskiego w dowolnej formie oraz we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie. Do tej pory dla naszych Klientów przygotowywaliśmy już m.in.: audyty kompleksowe (dla pracowników lub kandydatów do pracy, badające szczegółowo wszystkie umiejętności językowe), audyty rekrutacyjne i screeningi językowy (skrócone audyty rekrutacyjne) oraz audyty poziomujące i weryfikujące (przed rozpoczęciem kursu językowego i podczas trwania kursu, sprawdzające stopień realizacji materiału oraz zaangażowanie kursantów w naukę).

Szczegółowy raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu językowego opracujemy dla Ciebie i Twojej firmy szczegółowy raport, w którym znajdą się kompletne informacje na temat każdej osoby, której kompetencje językowe były weryfikowane. W raporcie umieścimy m.in. informacje o poziomie zaawansowania znajomości języka rumuńskiego audytowanych osób oraz ich mocnych i słabych stronach. Raporty z audytów rekrutacyjnych dadzą Ci klarowną informację o umiejętnościach językowych kandydatów do pracy, a audyty poziomujące i weryfikujące pozwolą na zorganizowanie specjalistycznych kursów językowych w precyzyjnie dobranych grupach.