Audyt językowy w języku norweskim

Chcesz szybko, pewnie i profesjonalnie zweryfikować znajomość języka u swoich pracowników lub kandydatów do pracy? Doskonale trafiłeś! Zaprojektujemy i przeprowadzimy efektywny audyt z języka norweskiego, który dopasujemy do potrzeb Twojej firmy i konkretnych oczekiwań.

Twoja firma współpracuje z kontrahentami z Norwegii? A może Twoi kluczowi klienci posługują się na co dzień językiem norweskim? Przyszedł czas na zweryfikowanie umiejętności językowych Twojego zespołu pracowników? Prowadzisz rekrutację i szukasz kandydatów, którzy doskonale znają norweski? Możemy pomóc Ci w tych i kilku innych sytuacjach! Zleć nam audyt z języka norweskiego i przekonaj się, że możesz w krótkim czasie otrzymać kompletną wiedzę o kompetencjach językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy.

Język norweski – profesjonalny audyt

Efektywny audyt językowy wymaga pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Właśnie dlatego konstruowanie i przeprowadzanie audytów z języka norweskiego powierzamy wyłącznie naszym najlepszym metodykom – biegle znającym ten język, mającym szeroką wiedzę o branży, w której działasz oraz swobodnie posługującym się nowoczesnymi metodami weryfikacyjnymi.

Audyt językowy – dokładnie taki, jakiego oczekujesz

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a konstrukcja audytu jest oparta o potrzeby Twojej firmy. Wychodzimy z założenia, że audyt ma Ci dać jak najpełniejszą wiedzę o kompetencjach językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy, precyzyjnie wskazując poziom zaawansowania znajomości języka norweskiego przez audytowane osoby oraz mocne strony danej osoby, jak i obszary, które ewentualnie wymagają dopracowania. W raporcie z audytu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, które postawisz nam w ramach zlecenia.

Jaki audyt z języka norweskiego jest Ci potrzebny?

Audyt językowy jest narzędziem, które ma służyć Tobie i Twojej firmie. Audyt z języka norweskiego może przyjąć dowolną formę i charakter, zostać zorganizowany w dowolnym, najlepszym dla Ciebie czasie i miejscu. Dla naszych Klientów przeprowadzamy zarówno kompleksowe audyty językowe (pracowników lub kandydatów do pracy), jak i audyty szczegółowe i przesiewowe, koncentrujące się na wybranym obszarze zagadnień lub umiejętności (m.in. audyty rekrutacyjne z języka norweskiego, screeningi językowe oraz audyty poziomujące i weryfikujące – stosowane w kontekście szkoleń i kursów językowych).

Szczegółowy raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu otrzymasz od nas szczegółowy raport, w którym znajdziesz skrupulatnie opracowane i czytelnie przedstawione informacje na temat kompetencji językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy. Obiektywnie i z najwyższą rzetelnością opiszemy m.in. poziom zaawansowania znajomości języka norweskiego audytowanych osób oraz ich mocne i słabe strony. Jesteśmy pewni, że wnioski znajdujące się w raporcie ułatwią Ci zarządzanie zasobami ludzkimi oraz planowanie wszelkich ruchów kadrowych czy opracowywanie programów szkoleniowych i motywacyjnych dla Twoich pracowników.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.