Audyt językowy w języku niemieckim

Chcesz szybko, rzetelnie i maksymalnie obiektywnie określić poziom kompetencji językowych swoich pracowników lub kandydatów do pracy? Mamy coś dla Ciebie! Profesjonalny audyt z języka niemieckiego, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań – dokładnie taki, jakiego potrzebujesz!

Niemiecki to język ojczysty dla ponad 105 milionów ludzi. Jako językiem obcym posługuje się nim ponad 20 milionów osób. W Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Belgii czy Luksemburgu niemiecki jest językiem urzędowym, a pod względem liczby rodzimych użytkowników plasuje się on na 10. miejscu na świecie.

Czy w Twojej firmie liczy się znajomość języka niemieckiego na odpowiednim poziomie? Chcesz stworzyć zespół specjalistów, który będzie gotów zawsze stanąć na wysokości zadania i bez żadnych problemów komunikacyjnych załatwić wszystkie sprawy właśnie po niemiecku? Profesjonalny audyt z języka niemieckiego pozwoli Ci szybko zbadać umiejętności językowe Twoich pracowników oraz zweryfikować kompetencje kandydatów do pracy. Sprawdź jak i w czym możemy Ci pomóc!

Język niemiecki – profesjonalny audyt językowy

Audyt językowy powinien być maksymalnie rzetelny i obiektywny oraz kompleksowo odpowiadać na wszystkie potrzeby zleceniodawcy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przeprowadzanie audytów powierzamy wyłącznie doświadczonym metodykom, którzy perfekcyjnie posługują się językiem niemieckim, doskonale znają Twoją branżę i jej specjalistyczne słownictwo oraz sprawnie dobierają metody pozwalające im na skuteczną weryfikację i definiowanie umiejętności językowych audytowanych osób.

Audyt językowy skrojony na miarę Twoich oczekiwań

Audyty językowe konstruujemy indywidualnie, dopasowując metody i środki do specyficznych wymogów naszych Klientów. Audyt z języka niemieckiego dla Twojej firmy przygotujemy w oparciu o szczegółową analizę Twoich potrzeb i oczekiwań w taki sposób, by jak najpełniej odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące kompetencji językowych pracowników lub kandydatów do pracy. Audyt może składać się z jednej, dwóch lub większej ilości części, przesiewowo lub kompleksowo i maksymalnie rzetelnie weryfikować zarówno bierną, jak i czynną znajomość języka niemieckiego oraz jasno określić słabe i mocne strony danej osoby.

Jaki audyt z języka niemieckiego jest Ci potrzebny?

Audyt z języka niemieckiego jest narzędziem, które ma w optymalny sposób zaspokoić Twoje aktualne potrzeby i oczekiwania. Możesz zlecić nam m.in. przeprowadzenie audytu kompleksowego, w ramach którego dokładnie zbadamy kompetencje językowe Twoich pracowników lub kandydatów do pracy, precyzyjnie określimy poziom zaawansowania znajomości niemieckiego oraz zdefiniujemy mocne i słabe strony umiejętności językowych audytowanych osób.

Dla naszych Klientów przeprowadzamy również audyty rekrutacyjne z języka niemieckiego (umożliwiające dokładną ocenę kompetencji językowych kandydatów ubiegających się o pracę w Twojej firmie) i screeningi językowe (szybka weryfikacja umiejętności językowych, najczęściej przeprowadzana przez telefon lub komunikator internetowy), a także audyty poziomujące (pozwalające szybko określić poziom znajomości niemieckiego, np. przed rozpoczęciem firmowego kursu językowego) i audyty weryfikujące / audyty realizacji materiału (pozwalające na skuteczne monitorowanie przebiegu firmowego kursu językowego i zaangażowania pracowników w naukę).

Szczegółowy raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu przygotujemy dla Ciebie szczegółowy raport, w którym znajdziesz pełną informację na temat kompetencji językowych audytowanych osób. W skrupulatnie opracowanym dokumencie zdefiniujemy poziom zaawansowania umiejętności językowych, wskażemy mocne strony pracownika lub kandydata do pracy oraz te obszary kompetencji językowych, które wymagają poprawy. Jesteśmy pewni, że nasz raport ułatwi Ci zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej firmie i umożliwi opracowanie najlepszych rozwiązań w zakresie ruchów kadrowych, szkoleń i programów motywacyjnych dla pracowników.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.