Audyt językowy w języku niderlandzkim

Zależy Ci na ekspresowym sprawdzeniu kompetencji językowych swoich pracowników? Tworzysz zespół specjalistów, którzy powinni biegle władać językiem niderlandzkim? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy Ci profesjonalny audyt z języka niderlandzkiego, dopasowany do Twoich potrzeb.

Język niderlandzki to język urzędowy m.in. Holandii i Belgii oraz jeden z języków urzędowych Unii Europejskiej. Twoja firma ma charakter międzynarodowy, a kontrahenci, partnerzy biznesowi lub klienci posługują się językiem niderlandzkim? Czas na weryfikację kompetencji językowych Twojego zespołu! Audyt z języka niderlandzkiego, optymalnie dopasowany do potrzeb i specyfiki Twojej firmy, pozwoli Ci w krótkim czasie otrzymać pełną i szczegółową informację o poziomie zaawansowania znajomości niderlandzkiego przez Twoich pracowników lub sprawdzić umiejętności językowe kandydatów do pracy. Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaoferować!

Język niderlandzki – audyt na najwyższym poziomie

Najwyższej jakości audyt językowy to zadanie dla doświadczonych profesjonalistów! Właśnie dlatego, przeprowadzanie audytów z języka niderlandzkiego powierzamy wyłącznie naszym najlepszym metodykom, którzy biegle posługują się językiem niderlandzkim, doskonale znają Twoją branżę oraz swobodnie operują szerokim wachlarzem metod pozwalającym na skuteczne weryfikowanie umiejętności językowych audytowanych osób.

Audyt językowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie! Audyt językowy dla Twojej firmy opracowujemy na Twoje zlecenie, w taki sposób, by narzędzie rzetelnie sprawdzało wszystkie lub wybrane umiejętności językowe i dostarczało Ci szczegółowych informacji o kompetencjach językowych audytowanych osób. Sięgamy po innowacyjne metody testowania oraz sprawdzone środki komunikacji, a większość naszych audytów składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej, w ramach których badamy zarówno bierną, jak i czynną znajomość języka niderlandzkiego.

Jaki audyt z języka niderlandzkiego jest Ci potrzebny?

Audyt z języka niderlandzkiego może badać umiejętności językowe kompleksowo lub przesiewowo, pod kątem specyficznych umiejętności lub w ramach przygotowań do firmowego czy specjalistycznego kursu językowego.

Możemy dla Ciebie opracować, a następnie przeprowadzić w dowolnej formie oraz wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie, m.in.: audyt kompleksowy z języka niderlandzkiego (dla pracowników lub kandydatów do pracy), audyt rekrutacyjny lub screening językowy (krótki i szybki wywiad z kandydatami do pracy) oraz audyt poziomujący (przed rozpoczęciem kursu językowego, w celu zbadania poziomu zaawansowania i skonstruowania grup szkoleniowych) i audyt weryfikujący (podczas trwania kursu językowego lub po jego zakończeniu, sprawdzający stopień realizacji materiału i zaangażowanie kursantów w naukę).

Obiektywny raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu językowe przygotujemy dla Ciebie maksymalnie szczegółowy, skrupulatnie opracowany raport, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kompetencji językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy. W raporcie umieścimy m.in. informacje o poziomie zaawansowania językowego audytowanych osób oraz ich mocnych i słabych stronach. Wnioski zawarte w raporcie z pewnością ułatwią Ci podejmowanie decyzji w ramach zarządzania zasobami ludzkimi i wszelkich ruchów kadrowych oraz opracowywanie programów szkoleniowych i/lub motywacyjnych dla Twoich pracowników.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.