Audyt językowy w języku hiszpańskim

Chcesz szybko i rzetelnie zweryfikować umiejętności językowe swoich pracowników lub kandydatów do pracy? Doskonale trafiłeś! Opracowujemy i przeprowadzamy profesjonale audyty z języka hiszpańskiego, optymalnie dopasowane do Twoich oczekiwań oraz potrzeb Twojej firmy.

Językiem hiszpańskim posługuje się ponad 650 milionów ludzi na całym świecie. To jeden z języków urzędowych ONZ, Unii Europejskiej, Unii Afrykańskiej oraz UNESCO. Działasz międzynarodowo? Wśród Twoich kontrahentów lub klientów są osoby posługujące się językiem hiszpańskim? Chcesz zweryfikować poziom znajomości hiszpańskiego pracowników Twojej firmy lub sprawdzić i ocenić umiejętności językowe kandydatów do pracy? Czas na nas! Przeprowadzamy nowoczesne, profesjonalne audyty językowe, które dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Audyt z języka hiszpańskiego w naszym wykonaniu to gwarancja, że uzyskasz odpowiedź na każde pytanie o kompetencje językowe audytowanych osób. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Język hiszpański – rzetelny i profesjonalny audyt

Jesteśmy przekonani, że audyt językowy to zadanie dla profesjonalistów! Właśnie dlatego audyt z języka hiszpańskiego, jego opracowywanie i przeprowadzanie powierzamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanym specjalistom, którzy nie tylko biegle władają językiem, ale również doskonale znają branżę, w której działasz i swobodnie posługują się szerokim wachlarzem rozmaitych metod, pozwalających na efektywne weryfikowanie kompetencji językowych u audytowanych osób.

Audyt językowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Każdy audyt językowy, który ma odpowiedzieć na specyficzne oczekiwania konkretnego Klienta, wymaga indywidualnego podejścia. Stosujemy tylko takie! Audyt z języka hiszpańskiego konstruujemy po uważnym wysłuchaniu Twoich potrzeb, sięgając wyłącznie po najlepsze metody weryfikacyjne, co do których mamy pewność, że dadzą nam odpowiedzi na wszystkie postawione przez Ciebie pytania. W ramach większości, najczęściej dwuetapowych (część pisemna i ustna), audytów sprawdzamy bierną i czynną znajomość języka u osób biorących udział w badaniach.

Jaki audyt z języka hiszpańskiego jest Ci potrzebny?

Audyt językowy to narzędzie, które ma służyć Tobie i Twojej firmie oraz dostarczać Ci kompletu informacji na temat kompetencji językowych danej osoby lub zespołu osób – w interesującym Cię zakresie czy obszarze. Audyt z języka hiszpańskiego może mieć dowolną formę oraz charakter: kompleksowy lub skoncentrowany na wybranym obszarze zagadnień lub umiejętności.

Dla naszych Klientów przeprowadzamy m.in.: audyty rekrutacyjne z języka hiszpańskiego lub tzw. screeningi językowe (szybka weryfikacja najważniejszych kompetencji językowych u kandydatów do pracy), audyty poziomujące i weryfikujące oraz audyty realizacji materiału (narzędzie stosowane w kontekście kursów językowych), a także audyty kompleksowe (maksymalnie szczegółowo badające kompetencje językowe pracowników lub kandydatów do pracy).

Szczegółowy raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu otrzymasz od nas szczegółowy, rzetelnie opracowany raport, który będzie stanowił kompletną bazę wiedzy o kompetencjach językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy. W raporcie znajdziesz m.in. informacje o: poziomie zaawansowania znajomości języka hiszpańskiego audytowanych osób oraz ich mocnych i słabych stronach. Jesteśmy przekonani, że wnioski znajdujące się w raporcie ułatwią Ci zarządzanie zasobami ludzkimi oraz opracowywanie programów szkoleniowych i motywacyjnych dla Twoich pracowników.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.