Idź do treci

Prowadzisz biznes, w którym ważna jest znajomość języka francuskiego? Chcesz zweryfikować poziom znajomości francuskiego pracowników Twojej firmy lub dokładnie sprawdzić i ocenić umiejętności językowe kandydatów do pracy? Możemy pomóc Ci w tych i wielu innych przypadkach! Przeprowadzamy nowoczesne, profesjonalne audyty językowe, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Audyt z języka francuskiego w naszym wykonaniu to gwarancja obiektywnej i rzetelnej oceny kompetencji językowych z zastosowaniem najlepszych metod. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Język francuski – audyt przeprowadzany przez profesjonalistów

Najwyższej jakości audyt językowy, który pozwoli maksymalnie obiektywnie ocenić poziom znajomości języka francuskiego to zadanie dla specjalistów! Przeprowadzanie audytów z języka francuskiego powierzamy wyłącznie doświadczonym metodykom, biegle znającym język francuski oraz perfekcyjnie posługującym się rozmaitymi metodami pozwalającymi na skuteczne weryfikowanie i zdefiniowanie umiejętności językowych testowanych osób.

Audyt językowy dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Audyt z języka francuskiego dla Twojej firmy opracowujemy w oparciu o szczegółowy wywiad, w ramach którego uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Dobieramy najlepsze, sprawdzone i innowacyjne metody testowania, które pozwalają na sprawdzenie biernej i czynnej znajomości języka francuskiego. Większość naszych audytów składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób maksymalnie kompleksowy przebadać umiejętności językowe, a w wynikach audytu jasno wskazać zarówno mocne strony danej osoby, jak i obszary, które ewentualnie wymagają dopracowania.

Jaki audyt z języka francuskiego jest Ci potrzebny?

Audyt językowy to narzędzie, które ma służyć Tobie i Twojej firmie, dostarczając Ci rzetelnej i pełnej informacji na temat kompetencji językowych danej osoby lub zespołu osób. Audyt z języka francuskiego może przyjąć dowolną formę, mieć charakter kompleksowy lub przesiewowy, bądź koncentrować się na wybranym obszarze zagadnień lub umiejętności.

Dla naszych Klientów przeprowadzamy m.in.: audyty rekrutacyjne z języka francuskiego (kompleksowa ocena kompetencji językowych kandydatów ubiegających się o pracę w Twojej firmie), screeningi językowe (szybka weryfikacja najważniejszych kompetencji językowych), audyty poziomujące i weryfikujące oraz audyty realizacji materiału (narzędzie stosowane w kontekście szkoleń i kursów językowych), a także audyty kompleksowe (ogólne, maksymalnie dokładne badanie kompetencji językowych zespołu pracowników lub kandydatów do pracy, w ramach audytu kompleksowego można precyzyjnie określić poziom zaawansowania, mocne i słabe strony oraz ewentualny przyrost kompetencji językowych).

Rzetelny raport z audytu językowego

Po zakończeniu audytu otrzymasz od nas szczegółowy, skrupulatnie sporządzony i opracowany raport, który stanie się dla Ciebie skarbnicą informacji na temat kompetencji językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy. W raporcie znajdziesz m.in. informacje o: poziomie zaawansowania znajomości języka francuskiego audytowanych osób oraz ich mocnych i słabych stronach. Wnioski znajdujące się w raporcie z pewnością ułatwią Ci zarządzanie zasobami ludzkimi, planowanie wszelkich ruchów kadrowych oraz opracowywanie programów motywacyjnych dla Twoich pracowników.