Idź do treci

Twoja firma stale współpracuje z Danią? Tworzysz zespół pracowników, którzy będą odpowiedzialni za międzynarodowe kontakty z kontrahentami i obsługę duńskich klientów? Znajomość języka duńskiego na odpowiednim poziomie to klucz do sukcesu! Jeśli chcesz szybko i rzetelnie sprawdzić i ocenić kompetencje językowe Twoich pracowników lub kandydatów do pracy – jesteśmy do Twoich usług! Przeprowadzamy profesjonalne audyty językowe, które każdorazowo dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Audyt z języka duńskiego w naszym wykonaniu to gwarancja rzetelnej oceny umiejętności językowych! Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaoferować!

Język duński – audyt na najwyższym poziomie

Najwyższej jakości audyt językowy to zadanie dla specjalistów! Właśnie dlatego przeprowadzanie audytów z języka duńskiego powierzamy wyłącznie doświadczonym metodykom, którzy biegle posługują się językiem duńskim, świetnie znają branżę, w której działasz oraz znają szeroki wachlarz metod pozwalających na sprawne definiowanie poziomu zaawansowania oraz skuteczne weryfikowanie umiejętności językowych audytowanych osób.

Audyt językowy zgodny z Twoimi oczekiwaniami

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując naszym Klientom narzędzia opracowane specjalnie dla nich. Audyt z języka duńskiego dla Twojej firmy przeprowadzimy w oparciu o precyzyjnie dobrane, innowacyjne metody testowania oraz sprawdzone środki komunikacji. Naszym celem jest takie przygotowanie audytu, by ten maksymalnie rzetelnie sprawdzał wszystkie lub wybrane umiejętności językowe, a co za tym idzie – dostarczał szczegółowych informacji o kompetencjach językowych audytowanych osób. Większość naszych audytów składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej, w ramach których badamy zarówno bierną, jak i czynną znajomość języka duńskiego.

Jaki audyt z języka duńskiego jest Ci potrzebny?

Audyt z języka duńskiego przygotujemy specjalnie dla Ciebie w oparciu o metody, które pozwolą nam sprawdzić kompetencje językowe wskazanych osób – kompleksowo lub przesiewowo, pod kątem specyficznych umiejętności lub w ramach przygotowań do firmowego czy specjalistycznego kursu językowego.

Możemy dla Ciebie opracować, a następnie przeprowadzić w dowolnej formie oraz we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie, m.in.: kompleksowy audyt z języka duńskiego (dla pracowników lub kandydatów do pracy), rekrutacyjny audyt językowy lub screening językowy (skrócony audyt rekrutacyjny) oraz audyt poziomujący i/lub weryfikujący (przed rozpoczęciem kursu językowego i podczas trwania kursu, sprawdzający stopień realizacji materiału i zaangażowanie kursantów w naukę).

Obiektywny raport z audytu językowego

Audyt zakończony? W umówionym terminie przedstawimy Ci maksymalnie szczegółowy, skrupulatnie opracowany raport, w którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące kompetencji językowych Twoich pracowników lub kandydatów do pracy. W raporcie umieścimy m.in. informacje o poziomie zaawansowania językowego przez audytowane osoby oraz szczegóły na temat ich mocnych i słabych stron. Jesteśmy pewni, że wnioski zawarte w raporcie ułatwią Ci podjęcie decyzji w ramach zarządzania zasobami ludzkimi oraz opracowywanie programów szkoleniowych i/lub motywacyjnych dla Twoich pracowników.