Tłumaczenia ustne polski-rosyjski

Szukasz specjalisty, któremu zlecisz tłumaczenie ustne polski – rosyjski lub rosyjski – polski? Dobrze trafiłeś! Nasi tłumacze biegle władają obydwoma językami i doskonale znają branżę, w której działasz. Oferujemy najwyższej jakości usługi, skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy!

Tłumaczenia ustne to zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie najlepsi z najlepszych! W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy realizują doskonale oceniane tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego na język polski i z języka polskiego na język rosyjski. Dodatkowo, do Twojego zlecenia oddelegujemy tłumacza, który świetnie zna Twoją branżę oraz charakterystyczną dla niej terminologię. Masz gwarancję, że tłumaczenie będzie maksymalnie precyzyjne i efektywne, poprowadzone profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tłumaczenia ustne rosyjski dla Twojej firmy

Działasz na rynku międzynarodowym? Twoje produkty lub usługi powstają we współpracy z rosyjskojęzycznymi kontrahentami lub są dedykowane rosyjskojęzycznym Klientom? Planujesz e-spotkanie, e-szkolenie, e-prezentację lub międzynarodową wideokonferencję, której część uczestników będzie mówić po polsku, a część po rosyjsku? Jeśli chcesz zapewnić maksymalny komfort wszystkim uczestnikom oraz pełne zrozumienie wszystkich przemów oraz treści i materiałów udostępnianych w ramach spotkania – zleć nam tłumaczenie ustne, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby i oczekiwania.

Tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne

Możemy zaoferować Ci ustne tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. Co to oznacza? Tłumaczenia symultaniczne to tłumaczenia ustne realizowane na bieżąco – komunikat w języku docelowym (rosyjskim lub polskim) powstaje równolegle do komunikatu wyjściowego. Tłumaczenia konsekutywne to tłumaczenia ustne, w których docelowa wypowiedź (w języku rosyjskim lub języku polskim) powstaje fragment po fragmencie.

Które z nich będzie najbardziej pasowało do zaplanowanego przez Ciebie spotkania? Pierwsze stosuje się przede wszystkim podczas roboczych spotkań biznesowych i spontanicznych przemówień, w których ważne jest odpowiednie tempo interakcji z odbiorcą. Drugie znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju prezentacji, szkoleń, mów motywacyjnych i przemów biznesowych, w których najważniejsza jest maksymalna precyzja tłumaczenia i jego pełna czytelność oraz brak jakichkolwiek niedopowiedzeń.

Uwierzytelnione tłumaczenia ustne polski – rosyjski

W wyjątkowych sytuacjach biznesowych możesz stanąć przed koniecznością zamówienia tłumaczenia ustnego uwierzytelnionego, czyli usługi wykonywanej przez tłumacza przysięgłego. W naszym zespole pracują doświadczeni tłumacze rosyjskiego, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i są wpisani na listę tłumaczy przysięgłych w rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP. Dzięki temu możemy realizować zlecenia na profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione, z których Twoja firma może skorzystać m.in. podczas negocjacji handlowych prowadzonych na wysokim szczeblu, podpisywania międzynarodowych umów lub w trakcie spotkań akcjonariuszy. Usługi tłumacza przysięgłego będą niezbędne również podczas odczytywania aktów notarialnych lub rozpraw sądowych.

Nasi tłumacze do dyspozycji Twojej firmy!

Nasi tłumacze rosyjskiego to osoby zaangażowane, solidne i profesjonalnie podchodzące do kolejnych zleceń. Tłumacze posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, szerokie doświadczenie oraz bezcenne umiejętności i cechy charakteru, które pozwalają im na szybkie i sprawne wykonywanie tłumaczeń ustnych z języka rosyjskiego na język polski lub z języka polskiego na język rosyjski. Powiedz, w jakiej branży działasz i czego dokładnie potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę tłumaczenia ustnego – rosyjski ze szczegółowym cennikiem.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.