Idź do treci

Tłumaczenia ustne to zadanie dla fachowców, którzy biegle władają wybranymi językami, operują maksymalnie szerokim zakresem słownictwa ogólnego i branżowego oraz doskonale radzą sobie w pracy pod presją czasu. Tłumaczenia ustne czeski – polski i polski – czeski powierzamy naszym najlepszym specjalistom, którzy gwarantują realizację przekładów perfekcyjnych pod względem stylistycznym i merytorycznym. Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń oraz pełen profesjonalizm i zaangażowanie tłumaczy oddelegowanych do obsługi Twojego zlecenia.

Ustne tłumaczenia – czeski

Działasz na rynku międzynarodowym? Twoja firma ściśle współpracuje z czeskimi przedsiębiorcami lub obsługuje klientów z Czech? Chcesz zorganizować spotkanie szkoleniowe, warsztatowe lub międzynarodową konferencję, w ramach której głos będą zabierać zarówno Polacy, jak i Czesi? Ustne tłumaczenia czeski – polski pozwolą Ci zagwarantować wszystkim uczestnikom wydarzenia swobodny dostęp do treści i materiałów prezentowanych przez prelegentów. Wszystkie przekłady zostaną zrealizowane z zachowaniem najwyższych standardów, przez tłumacza lub tłumaczy, którzy doskonale znają branżę, w której działasz!

Tłumaczenia ustne konsekutywne czy symultaniczne?

W zależności od rodzaju wydarzenia, na które chcesz zaprosić tłumacza – możemy zaproponować Ci tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Konsekutywne tłumaczenia ustne czeski – polski sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju konferencji, w ramach których przekładane będą mowy motywacyjne i biznesowe. Konsekutywne tłumaczenia to przekłady realizowane fragment po fragmencie, co pozwala na zachowanie maksymalnej precyzji. Z kolei tłumaczenia ustne symultaniczne, polegające na realizowaniu przekładów na bieżąco, będą niezbędne podczas rozmaitych szkoleń i warsztatów, w których konieczne jest zachowanie dynamizmu w interakcjach między uczestnikami.

Tłumaczenia język czeski, tylko z Eklektiką

Chcesz mieć pewność, że Twoje zlecenie zostanie obsłużone przez wysoko wykwalifikowanego tłumacza lub tłumaczy, którzy doskonale znają branżę, w której działasz? Postaw na Eklektikę! Do obsługi Twojego zlecenia oddelegujemy fachowca, który biegle włada językiem czeskim i polskim, ma doświadczenie w realizacji tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych oraz rewelacyjnie odnajduje się w międzynarodowym środowisku i dynamicznych procesach zachodzących podczas szkoleń czy warsztatów. Cennik tłumaczenia ustnego oraz wszelkie detale związane z obsługą Twojego zlecenia ustalimy po zapoznaniu się ze szczegółami zamówienia.