Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne wymagają szczególnych kompetencji tłumacza, który nie tylko perfekcyjnie zna język i potrafi ekspresowo odczytywać konteksty, ale również posiada umiejętność pracowania pod presją czasu. Szukasz właśnie takiego tłumacza? To dobrze trafiłeś!

Ustne tłumaczenia to tłumaczenia realizowane w czasie rzeczywistym, tu i teraz. Przygotowujesz międzynarodową konferencję, spotkanie na zoomie lub przedstawiasz prezentację online? Uczestnikom spotkania potrzebny jest tłumacz? Doskonale trafiłeś! Oferujemy Ci usługi naszych najwyższej klasy specjalistów, tłumaczy biegle władających wybranym językiem obcym i językiem polskim, doskonale znających Twoją branżę, odpornych na stres oraz rewelacyjnie odnajdujących się w sytuacjach wymagających pełnego skupienia. Realizujemy profesjonalne tłumaczenia ustne dla firm, a w zależności od Twoich potrzeb – możemy zaproponować Ci tłumaczenia ustne symultaniczne lub konsekutywne. Czego dokładnie potrzebujesz?

Profesjonalne tłumaczenia ustne dla Twojej firmy

Działasz na rynku międzynarodowym? Oferujesz produkty lub usługi, z których korzystają klienci w całej Europie lub poza nią? Twoi kontrahenci prowadzą swoje firmy za granicą? Oprócz setek materiałów oraz mniej lub bardziej oficjalnych dokumentów, które wymieniacie drogą mailową, organizujesz lub współorganizujesz różnego rodzaju wideokonferencje? Tłumacz ustny to gwarancja, że wszystko zostanie doskonale zrozumiane przez każdą ze stron spotkania.

Oferujemy tłumaczenia ustne dla firm z języków obcych na język polski i z języka polskiego na języki obce. W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści, którzy realizują tłumaczenia ustne we wszystkich najważniejszych językach europejskich. Każde tłumaczenie wykonywane jest z pełnym zaangażowaniem i najwyższą dokładnością.

Tłumaczenia ustne symultaniczne

Ustne tłumaczenia symultaniczne to tłumaczenia ze słuchu, podczas którego komunikat w języku docelowym (wybranym języku obcym lub języku polskim) formułowany jest równolegle z komunikatem wyjściowym (w języku polskim lub języku obcym).

Tego rodzaju tłumaczenia ustne realizujemy najczęściej podczas różnego rodzaju e-spotkań, w których uczestniczy od kilku do kilkudziesięciu osób (np. spotkań biznesowych lub firmowych spotkań roboczych, spotkań z klientami lub tematycznych spotkań z kontrahentami), podczas rozmaitych wideokonferencji (np. wideokonferencji branżowych lub prasowych) oraz e-szkoleń i e-prezentacji. Szczególnym rodzajem tłumaczeń symultanicznych są tłumaczenia ustne szeptane, które odbywają się w bezpośrednim kontakcie z Klientem, bez wykorzystania urządzeń technicznych.

Tłumaczenia ustne konsekutywne

Ustne tłumaczenia konsekutywne to tłumaczenia ze słuchu, w których wypowiedź przekładana jest na wybrany język obcy lub na język polski fragment po fragmencie. Tłumaczenie konsekutywne pozwala na maksymalnie precyzyjne ujęcie tematu i dokładne przełożenie wypowiedzi, z uwzględnieniem węższych i szerszych kontekstów. Tego rodzaju tłumaczenia ustne stosujemy na zlecenie Klientów, przede wszystkim podczas międzynarodowych e-spotkań i e-konferencji, np. do tłumaczenia ważnych przemów biznesowych prezesów firm lub członków zarządów spółek.

Tłumaczenia ustne uwierzytelnione

W wyjątkowych sytuacjach możesz potrzebować usług tłumacza przysięgłego. Ustne tłumaczenia uwierzytelnione wykonuje się wówczas, gdy zachodzi konieczność tłumaczenia ustnego ważnych dokumentów urzędowych, np. podczas negocjacji handlowych, spotkań akcjonariuszy i podpisywania umów z udziałem osób, które nie władają językiem używanym podczas obrad, a także podczas odczytywania aktów notarialnych czy rozpraw sądowych. Do takich zadań możemy oddelegować tłumaczy wpisanych na listę tłumaczy przysięgłych w rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP.

Ustne tłumaczenia dla firm w wielu językach

Jeśli działasz na rynku międzynarodowym i szukasz profesjonalistów od tłumaczeń ustnych w różnych parach językowych, to możesz spokojnie zdać się na nasz zespół ekspertów. Nasi tłumacze wsparli już niejeden zespół podczas wideokonferencji czy negocjacji prowadzonymi w wielu językach, dzięki czemu spotkania przebiegały bez zakłóceń i nieporozumień. Podejmujemy się tłumaczeń ustnych symultanicznych i konsekutywnych z takich języków jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czeski, słowacki, szwedzki czy rumuński.

Najlepsi tłumacze są do Twojej dyspozycji

Nasi tłumacze ustni to osoby posiadające niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności oraz cechy charakteru, pozwalające im na efektywną i intensywną pracę pod presją czasu. Każde tłumaczenie ustne wykonywane jest w pełni profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Zapytaj nas o szczegóły, warunki i cennik tłumaczeń ustnych, określ swoje wymagania i opisz zlecenia, a my przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.