Tłumaczenia techniczne

Szukasz tłumacza, który specjalizuje się w zagadnieniach technicznych? Jesteś we właściwym miejscu! Wykonujemy tłumaczenia techniczne z każdej dziedziny i na każdym poziomie zaawansowania, bezbłędnie i zawsze terminowo. Sprawdź, co możemy dla Ciebie przetłumaczyć!

Tłumaczenia techniczne to szczególny rodzaj przekładów, wymagający specjalistycznej wiedzy, maksymalnej precyzji oraz znajomości fachowej terminologii. Tutaj liczy się każda litera i cyfra, każdy przecinek i kropka. Nasi tłumacze techniczni biegle posługują się wybranymi językami oraz posiadają branżowe wykształcenie z różnych dziedzin. Pracują szybko i bardzo dokładnie. Zlecając nam przekład dowolnych materiałów technicznych masz pewność, że do pracy nad tłumaczeniem oddelegujemy doświadczonego profesjonalistę, który doskonale zna Twoją branżę.

Tłumaczenia techniczne – jak to robimy?

Wszystkie tłumaczenia techniczne realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Do obsługi zlecenia oddelegowujemy fachowca, który posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w danej branży. W naszym zespole pracują przedstawiciele rozmaitych zawodów technicznych, m.in. architekci i projektanci systemów IT, inspektorzy budowlani, inżynierowie energetyki czy specjaliści zajmujący się automatyką i robotyką. Każdy przekład zrealizowany przez tłumacza jest dodatkowo weryfikowany przez zawodowych korektorów i weryfikatorów, co pozwala nam wyeliminować ewentualne błędy i nieścisłości.

Nasi tłumacze przełożyli już dziesiątki technicznych dokumentów, specyfikacji i instrukcji oraz wysokospecjalistycznych artykułów do branżowych publikacji. Realizujemy przekłady techniczne w większości języków europejskich. Możesz nam zlecić m.in.: tłumaczenia techniczne na angielski, tłumaczenia techniczne na niemiecki czy tłumaczenia techniczne na rosyjski.

Tłumaczenia techniczne zawsze na czas

Naszym priorytetem jest dostarczenie Ci najwyższej jakości przekładu, wolnego od błędów merytorycznych i stylistycznych. W Twojej branży każda minuta jest na wagę złota? Szanujemy to! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Szczegółowo analizujemy materiały do tłumaczenia oraz uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Działamy zawsze zgodnie z umową i cennikiem dla tłumaczeń technicznych, a przekłady realizujemy terminowo.

Doświadczenie i profesjonalizm – tłumaczenia techniczne z Eklektiką

Nasi tłumacze to zaangażowani i doświadczeni profesjonaliści, tworzący interdyscyplinarny zespół do zadań specjalnych. Współpracujemy między innymi z tłumaczami posiadającymi uprawnienia Naczelnej Organizacji Technicznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na tłumaczenie techniczne – bez względu na stopień jego skomplikowania czy krótki termin realizacji. Gwarantujemy zawsze maksymalną rzetelność i precyzję przekładu, poprawność merytoryczną i stylistyczną.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.