Tłumaczenia medyczne

Szukasz specjalistów, którzy realizują tłumaczenia medyczne z zachowaniem najwyższych standardów jakości? Jesteś we właściwym miejscu! W naszym zespole pracują eksperci medyczni doskonale znający branżę i specjalistyczną terminologię. Tłumaczymy szybko i bezbłędnie!

Specjalistyczne tłumaczenia medyczne wymagają biegłej znajomości wybranych języków, pogłębionej znajomości branży medycznej oraz charakterystycznego dla niej słownictwa. Tłumaczenia medyczne powierzamy wyłącznie najwyższej klasy specjalistom, przede wszystkim praktykującym lekarzom oraz wysoko wykwalifikowanym pracownikom naukowym. Możesz nam zlecić tłumaczenia materiałów z wszystkich dziedzin medycyny, m.in. z chirurgii, neurologii, kardiologii, onkologii, pulmonologii czy ginekologii. Gwarantujemy najwyższą jakość przekładów, bezbłędność i krótkie terminy realizacji zleceń!

Tłumaczenia medyczne – angielski, niemiecki i inne języki

Wykonujemy tłumaczenia medyczne w większości języków europejskich, przekładając materiały i dokumenty m.in. w kierunkach: angielski – polski, polski – angielski oraz niemiecki – polski i polski – niemiecki. Tłumaczymy również z języka obcego na język obcy. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami, specjalistami różnych dziedzin medycznych, posiadającymi odpowiednią, stale aktualizowaną wiedzę oraz doświadczenie w realizacji zleceń o różnym stopniu skomplikowania i różnej objętości. Twoje tłumaczenia medyczne w rękach naszych fachowców są w 100% bezpieczne i zostaną przełożone, na wybrany przez Ciebie język, szybko i precyzyjnie.

Weryfikacja jakości tłumaczeń medycznych

Wiemy, że w przekładach medycznych liczy się maksymalna dokładność tłumaczeń – tutaj każde słowo jest ważne! Dlatego wszystkie materiały medyczne, różnego rodzaju opracowania i analizy, dokumentacje oraz artykuły naukowe tłumaczone są przez odpowiednio dobranych specjalistów: praktykujących lekarzy i pracowników naukowych, absolwentów kierunków medycznych oraz tłumaczy posiadających odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Dodatkowo każdy przekład poddawany jest wewnętrznej procedurze weryfikacyjnej, która pozwala wyeliminować z tłumaczenia ewentualne błędy merytoryczne i stylistyczne, które mogłyby negatywnie wpłynąć na czytelność materiałów.

Tłumaczenia ustne, pisemne i uwierzytelnione

Dla naszych Klientów realizujemy najwyższej jakości tłumaczenia optymalnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Potrzebujesz tłumaczenia medycznego ustnego czy pisemnego? A może materiały, których przetłumaczenie chcesz nam zlecić, wymagają tłumaczenia uwierzytelnionego? Możemy Ci zaoferować kompleksowe usługi tłumaczeniowe! W naszym interdyscyplinarnym zespole pracują specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia oraz umiejętności, pozwalające im na przeprowadzanie tłumaczeń ustnych (symultanicznych i konsekutywnych), realizację tłumaczeń pisemnych (bez względu na objętość i stopień złożoności materiałów) oraz tłumaczenia uwierzytelnione (realizowane przez tłumaczy przysięgłych, wpisanych do rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP).

Specjalistyczne tłumaczenia medyczne – zleć je nam!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, precyzyjnie dobierając tłumaczy, specjalizujących się w konkretnej dziedzinie medycyny i konsekwentnie realizujących przekłady najwyższej jakości. Tłumaczenia medyczne – Warszawa? Jesteśmy w stolicy, ale działamy na terenie całego kraju. Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz, czego będzie dotyczyło tłumaczenie lub seria tłumaczeń medycznych. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na tłumaczenia specjalistyczne wraz z cennikiem.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.