Idź do treci

Pisemne tłumaczenia słowacki – polski i polski – słowacki realizują doświadczeni tłumacze, którzy perfekcyjnie posługują się obydwoma językami i dysponują szeroką wiedzą branżową, z różnych sektorów. To osoby, których umiejętności jesteśmy po prostu pewni, pracujące zawsze z pełnym zaangażowaniem i terminowo, dokładające wszelkich starań, by zrealizowane przez nich przekłady były najwyższej jakości. Co możemy dla Ciebie przetłumaczyć?

Pisemne tłumaczenia – słowacki dla Ciebie i Twojej firmy!

Twoi klienci, kontrahenci lub partnerzy biznesowi są Słowakami? W jakiej branży działasz? Powiedz nam, czego będą dotyczyły materiały, których tłumaczenie chcesz nam zlecić, a my oddelegujemy do tego zadania najwyższej klasy specjalistę – tłumacza słowackiego, który doskonale zna Twoją branżę i charakterystyczną dla niej terminologię. Jesteśmy pewni, że przekłady spełnią wszelkie Twoje oczekiwania i pozwolą Ci zrealizować założone cele.

Weryfikacja jakości tłumaczeń pisemnych

Wszystkie tłumaczenia realizowane w naszej firmie podlegają standardowej, wewnętrznej procedurze weryfikacji jakości. Zawodowi weryfikatorzy szybko i sprawnie kontrolują przekłady wykonywane przez tłumaczy, a w razie potrzeby – przeprowadzają niezbędne korekty. Ta dwuetapowość tłumaczeń jest gwarancją, że nasi Klienci otrzymują tłumaczenia bez błędów merytorycznych i stylistycznych. Możesz bezpiecznie zlecić nam przekład materiałów o dowolnej długości i każdym stopniu skomplikowania – przetłumaczymy je z polskiego na słowacki lub ze słowackiego na polski z zachowaniem najwyższych standardów, dokładnie i w umówionym wcześniej terminie.

Uwierzytelnione tłumaczenia słowacki – polski

Wiemy, że niektóre dokumenty firmowe, raporty finansowe, certyfikaty i atesty, a także akty notarialne i umowy międzynarodowe wymagają tłumaczenia uwierzytelnionego, nazywanego potocznie tłumaczeniem przysięgłym. W naszym zespole pracują tłumacze języka słowackiego, którzy posiadają niezbędne uprawnienia i zostali wpisani na listę tłumaczy przysięgłych w rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP. To doświadczeni i cenieni specjaliści, którzy dla naszych Klientów przetłumaczyli już setki stron dokumentów, bezpiecznie i z zachowaniem zasad poufności.

Najlepsi tłumacze słowackiego? Pracują z nami!

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi! Nasi tłumacze słowackiego realizują najwyższej jakości tłumaczenia zarówno z języka słowackiego na język polski, jak i z języka polskiego na język słowacki. Możesz zlecić nam tłumaczenie dowolnych materiałów, tekstów i dokumentów, z każdej branży. Przyjmujemy zlecenia m.in. na tłumaczenie tekstów prawniczych, finansowych, medycznych i farmaceutycznych oraz technologicznych – dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych czy zbyt skomplikowanych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Określ swoje potrzeby i oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę tłumaczenia wraz z cennikiem.