Idź do treci

Pisemne tłumaczenia to zadanie dla specjalistów, którzy biegle posługują się wybranymi językami, doskonale wyczuwają lingwistyczne niuanse i bezbłędnie odczytują wszelkie konteksty. W naszym zespole pracują doświadczeni i wysoko wykwalifikowani tłumacze pisemni, posiadający dodatkowo rozległą wiedzę z wielu dziedzin oraz dysponujący maksymalnie szerokimi zasobami tzw. branżowego słownictwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oddelegowując do jego realizacji fachowca, który zagwarantuje najwyższą jakość przekładu pod każdym względem. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe

Chcesz zlecić zwykłe tłumaczenie pisemne, pisemne tłumaczenie specjalistyczne lub tłumaczenie uwierzytelnione? Możemy wykonać każde z nich! Nasz interdyscyplinarny zespół fachowców to tłumacze perfekcyjnie posługujący się językiem polskim i wybranym językiem obcym, posiadający dodatkową wiedzę i doświadczenie zawodowe z różnych branż, m.in.: branży medycznej i farmaceutycznej, prawniczej czy finansowej. Tłumacze przysięgli to osoby wpisane na listę tłumaczy przysięgłych w rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP i posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia do sporządzania i poświadczania przekładów uwierzytelnionych.

Pisemne tłumaczenia dla firm w wielu językach

Działasz na rynku międzynarodowym? Szukasz doświadczonych tłumaczy realizujących przekłady pisemne w najpopularniejszych językach Europy? A może chcesz zlecić tłumaczenie pisemne w jednym z rzadziej stosowanych lub niszowych języków? Zdaj się na nas i nasz zespół! Dla naszych Klientów wykonaliśmy już tłumaczenia tysięcy stron i treści o różnym stopniu skomplikowania, wykonując przekłady między innymi na język: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czeski, słowacki, szwedzki czy rumuński. Na naszych biurkach leżały różnego rodzaju artykuły (również naukowe!), umowy, certyfikaty oraz dokumenty medyczne i finansowe.

Dlaczego warto wybrać tłumaczenia pisemne dla firm z Eklektiką?

Bo pracujemy szybko i z najwyższą dokładnością, oferując różne rodzaje tłumaczeń pisemnych, realizowane przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców! Ponadto wszystkie tłumaczenia pisemne podlegają wewnętrznej, ekspresowej weryfikacji i korekcie, dzięki czemu zawsze dostarczamy Ci przekład perfekcyjny jakościowo, wolny od błędów merytorycznych i stylistycznych. Przedstaw nam szczegóły swojego zlecenia na tłumaczenie pisemne, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę wraz z cennikiem.