Język angielski – Poziom C2

Opanowałeś już język angielski na poziomie zaawansowanym? Czas na ostatnią prostą! Przed Tobą poziom C2 dla zaawansowanych plus. Po ukończeniu kursu będziesz biegle i swobodnie posługiwał się angielskim w każdej sytuacji. Nastaw się na intensywną naukę i szybkie tempo pracy.

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany).

Angielski na poziomie C2 to kurs dla osób zaawansowanych plus, które opanowały już język na poziomie średniozaawansowanym i zrealizowały kurs na poziomie C1.

Kurs angielskiego C2 to ostatni z sześciu poziomów biegłości językowej, a jego ukończenie najczęściej oznacza, że perfekcyjnie opanowałeś znajomość angielskiego i możesz swobodnie komunikować się w tym języku – na każdy temat i z każdym.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie i wejść na ostatnią prostą? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i jakie umiejętności osiągniesz po zakończeniu kursu angielskiego dla zaawansowanych C2.

Dla kogo jest kurs angielskiego – poziom C2

Kurs angielskiego dla zaawansowanych C2 to kurs dedykowany osobom, które opanowały już język na poziomie zaawansowanym (C1), swobodnie i płynnie komunikują się po angielsku we wszystkich sytuacjach, zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy zawodowej, podczas podróży zagranicznych oraz w ramach realizowania dowolnych pasji.

Rozumiesz szeroki zakres skomplikowanych i długich wypowiedzi, bez trudu rozszyfrowując również ich ukryte znaczenia, potrafisz swobodnie budować takie wypowiedzi, zachowując przy tym poprawność gramatyczną? Kurs C2 to propozycja właśnie dla Ciebie!

Angielski dla zaawansowanych plus pozwoli Ci nabrać jeszcze większej wprawy i pewności siebie w swobodnym korzystaniu z języka, umożliwiając osiągnięcie jego perfekcyjnej znajomości.

Czego nauczysz się na kursie angielskiego C2?

Kurs angielskiego dla zaawansowanych plus na poziomie C2 pozwoli na efektywne podniesienie i utrwalenie umiejętności językowych oraz nabranie autentycznej swobody w posługiwaniu się angielskim w każdej sytuacji.

Jako osoba posługująca się językiem angielskim na poziomie C2 będziesz z łatwością rozumieć praktycznie wszystko, co usłyszysz lub przeczytasz, będziesz bez żadnych problemów, płynnie i nienagannie gramatycznie streszczać wszystkie informacje oraz analizować i formułować dowolne argumenty, również w oparciu o skomplikowane źródła pisemne i ustne. Twoje wypowiedzi będą zawsze logiczne i precyzyjne, swobodnie konstruowane z wykorzystaniem maksymalnie szerokiego słownictwa, z którego będziesz intuicyjnie i bez zastanowienia wybierać te zwroty i sformułowania, które idealnie wpiszą się w kontekst.

Po opanowaniu poziomu angielskiego C2 – będziesz posługiwał się językiem angielskim w podobnym zakresie jak native speaker.

Powyższe umiejętności są zgodne z systemem CEFR dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym plus – C2.

Angielski dla zaawansowanych – organizacja

Kursy języka angielskiego na poziomie zaawansowanym plus organizujemy w różnych formułach online, zarówno indywidualnie, jak i w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach.

Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, posiadających niezbędne kwalifikacje i biegle posługujących się językiem angielskim: nauczycieli i lektorów oraz wyjątkowych native speakerów.

Pracujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody nauczania oraz autorskie materiały. Nasze kursy są zawsze optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań Kursantów, spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością i dowolnym wyspecjalizowaniem.

Uczymy intensywnie i efektywnie

Poziom C2 angielskiego dla zaawansowanych plus to angielski dla osób, które dokładnie wiedzą, czego chcą, opanowały język na poziomie zaawansowanym i zdecydowały się wejść na ostatnią prostą.

Wiemy, że potrafisz uczyć się szybko i skutecznie, konsekwentnie dążąc do realizacji swoich celów, dlatego kurs angielskiego na poziomie C2 to kurs maksymalnie intensywny – rzucamy Ci wyzwanie i jesteśmy pewni, że efektywnie się z nim zmierzysz.

Uczymy, koncentrując się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, sięgając po materiały, zwroty i sformułowania zarówno ogólne, z różnych dziedzin życia, jak i specjalistyczne, z interesującej Cię branży.

Nastaw się na ciężką pracę i naprawdę szybkie tempo! Sukces jest w zasięgu Twoich rąk!

Dlaczego warto wybrać angielski na poziomie zaawansowanym w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika to nowoczesne podejście do nauki angielskiego. Koncentrujemy się na intensywnym podnoszeniu uniwersalnych umiejętności językowych w oparciu o aktualne treści i materiały, optymalnie wpisujące się w Twoje zainteresowania i potrzeby, nie tracąc czasu na zbędne zagadnienia.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lektorami i native speakerami, posiadającymi niezbędne kwalifikacje i doświadczenie (również branżowe). To ludzie zaangażowani i pełni pasji, biegle znający język angielski i skutecznie wspierający Kursantów w osiąganiu kolejnych poziomów biegłości językowej.

Na każdym poziomie nauki angielskiego jesteś dla nas najważniejszy!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.