Język angielski – Poziom C1

Sprawnie i zazwyczaj bez większego wysiłku posługujesz się angielskim i… nie chcesz na tym poprzestać? Mamy dla Ciebie kurs dla zaawansowanych, który w krótkim czasie pozwoli Ci skutecznie podnieść uniwersalne umiejętności językowe i efektywnie poszerzyć słownictwo. Będziesz o krok od perfekcji!

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany).

Angielski na poziomie C1 to kurs dla osób zaawansowanych, które opanowały już język na poziomie średniozaawansowanym. Kurs angielskiego C1 to pierwszy z dwóch poziomów, które dzielą Cię od perfekcyjnej znajomości tego języka, umożliwiającej swobodną komunikację na każdy temat.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i jakie umiejętności osiągniesz po zakończeniu kursu angielskiego dla zaawansowanych.

Dla kogo jest kurs angielskiego – poziom C1

Kurs angielskiego dla zaawansowanych C1 to kurs dedykowany osobom, które opanowały już język na poziomie średniozaawansowanym (B1 i B2), swobodnie komunikują się po angielsku zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy zawodowej, podczas podróży zagranicznych i w ramach realizowania swoich pasji.

Chcesz szybko i skutecznie podnieść swoje umiejętności językowej na jeszcze wyższy poziom?

Chcesz podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy lub zawalczyć o awans, dzięki któremu Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu?

Zaawansowany kurs języka angielskiego jest właśnie dla Ciebie!

Czego nauczysz się na kursie angielskiego C1

Kurs angielskiego dla zaawansowanych na poziomie C1 pozwoli na skuteczne podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych oraz efektowne poszerzenie słownictwa – szybko i intensywnie. Jako osoba posługująca się językiem angielskim na poziomie C1 będziesz rozumiał szeroki zakres skomplikowanych, długich wypowiedzi i doskonale rozszyfrowywał ich ukryte znacznie. Twoje wypowiedzi będzie cechować godna pozazdroszczenia płynność – bez trudu i spontanicznie będziesz w pamięci odnajdywać słownictwo odpowiednie w danej chwili, idealnie wpisujące się w kontekst. Bez problemu, zachowując poprawność gramatyczną, będziesz budował szczegółowe wypowiedzi na dowolne, nawet bardzo złożone tematy. Osiągnięcie poziomu C1 angielskiego będzie równoznaczne z płynną znajomością języka angielskiego oraz z możliwością przystąpienia do egzaminu zakończonego certyfikatem C1 Advanced (kiedyś Certificate in Advanced English – CAE).

To wszystko jest w Twoim zasięgu!

Powyższe umiejętności są zgodne z systemem CEFR dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym C1.

Angielski dla zaawansowanych poziom C1 – organizacja

Kursy języka angielskiego na poziomie C1 – zaawansowanym organizujemy w różnych formułach online, w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach lub indywidualnie.

Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych fachowców: nauczycieli i lektorów oraz rewelacyjnych native speakerów.

Pracujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody nauczania oraz doskonałe, autorskie materiały.

Dokładamy wszelkich starań, by kursy były optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Kursantów oraz spełniały najwyższe standardy jakościowe, charakteryzujące się ponadprzeciętną skutecznością i wyspecjalizowaniem.

Uczymy intensywnie i skutecznie

Angielski dla zaawansowanych C1 to angielski dla osób, które dokładnie wiedzą, czego chcą i konsekwentnie dążą do jasno określonych celów. Wiemy, że chcesz w krótkim czasie podnieść swoje umiejętności językowe na najwyższy poziom i rozszerzyć słownictwo, dlatego stawiamy na kursy intensywne i maksymalnie skuteczne.

Uczymy koncentrując się na tym, co najistotniejsze dla Ciebie, sięgając po materiały, zwroty i sformułowania zarówno ogólne, jak i specjalistyczne, z interesującej Cię branży. Nastaw się na ciężką pracę i naprawdę szybkie tempo!

Dlaczego warto wybrać angielski w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika to maksymalnie nowoczesne podejście do nauki angielskiego, która powinna koncentrować się na uniwersalnych umiejętnościach językowych podnoszonych w oparciu o żywy język.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lektorami  i native speakerami, posiadającymi niezbędne kwalifikacje i doświadczenie (również branżowe). To ludzie zaangażowani i pełni pasji, perfekcyjnie znający angielski i skutecznie wspierający Kursantów w osiąganiu kolejnych poziomów biegłości językowej.

Twój rozwój i satysfakcja z kursów są dla nas najwyższym priorytetem! Let’s do this!

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.