Język angielski – Poziom B1

Znasz podstawy angielskiego? Chcesz przełamać barierę językową i zacząć swobodnie mówić po angielsku? Kurs dla średniozaawansowanych to pierwszy z dwóch poziomów, które dzielą Cię od komunikatywnej znajomości języka. Dołącz do nas, by móc szybko podnieść swoje umiejętności.

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany).

Angielski na poziomie B1 to kurs dla osób, które opanowały już język na poziomie podstawowym. To na tym poziomie zaczynasz walkę o znajomość języka na poziomie komunikatywnym, która oznacza możliwość swobodnej komunikacji na większość tematów.

Are you with us? Great! Sprawdź, dla kogo jest ten kurs, jakie umiejętności opanujesz i jak będziemy pracować.

Dla kogo jest kurs angielskiego – poziom B1

Kurs angielskiego dla średniozaawansowanych B1 to kurs dedykowany osobom, które zdecydowały się podnieść swoje podstawowe umiejętności językowe i po prostu zacząć rozmawiać po angielsku – pewnie i swobodnie.

Chcesz bezpiecznie podróżować po świecie i zawierać nowe znajomości, bez granic i barier językowych? Wchodzisz na rynek pracy i wiesz, że za wpisaną w CV znajomością angielskiego na poziomie komunikatywnym powinny stać odpowiednie umiejętności? Chcesz się rozwijać zawodowo lub zmienić ścieżkę kariery? Kurs angielskiego na poziomie średnio zaawa​nsowanym B1 jest właśnie dla Ciebie, bez względu na Twój wiek, wykonywany zawód czy zainteresowania.

To jest Twój czas! Najlepszy, żeby zacząć naukę angielskiego!

Czego nauczysz się na kursie angielskiego B1

Kurs angielskiego dla średniozaawansowanych na poziomie B1 to kurs dla osób, które w dobrym stopniu opanowały podstawy języka, znają około 1000 – 1500 słów, zwrotów, wyrażeń i sformułowań i potrafią skutecznie, w prosty sposób porozumiewać się w codziennych sytuacjach.

W ramach kursu dla średniozaawansowanych na poziomie B1 efektywnie podniesiesz swoje umiejętności językowe i znacząco poszerzysz słownictwo – jedno i drugie umożliwi Ci radzenie sobie z większością sytuacji zachodzących w życiu codziennym, podczas nauki i pracy oraz podróżowania do miejsc, w których używa się angielskiego.

Będziesz mógł swobodnie rozmawiać na temat swojej pracy i zainteresowań oraz sposobów spędzania wolnego czasu, sprawnie i zrozumiale formułować swoje myśli, opisywać plany oraz konstruować opinie na temat najważniejszych spraw związanych z życiem społecznym. Nauczysz się również tworzyć proste teksty na tematy, które leżą w zakresie Twoich kompetencji zawodowych i/lub zainteresowań.

Powyższe umiejętności są zgodne z systemem CEFR dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym B1.

Angielski dla średniozaawansowanych – organizacja

Kursy języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym organizujemy online, w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach i indywidualnie. Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów, pracujących w oparciu o sprawdzone metody nauczania i autorskie materiały.

Uczymy intensywnie i skutecznie

Szanujemy Twój czas i Twoje cele, dlatego konstruując kursy angielskiego dla średniozaawansowanych na poziomie B1 stawiamy na intensywną naukę, która gwarantuje szybkie i skuteczne podnoszenie uniwersalnych kompetencji językowych i efektywne poszerzanie słownictwa. Dołożymy wszelkich starań, byś już wkrótce poczuł się pewnie oraz mógł swobodnie i aktywnie uczestniczyć w konwersacjach po angielsku.

Jeśli zależy Ci na ekspresowym przełamaniu bariery językowej, idealnym rozwiązaniem będą kursy konwersacyjne online dla średniozaawansowanych podczas których po prostu… zaczniesz mówić. Lekcje indywidualne online dadzą Ci możliwość samodzielnego regulowania tempa nauki i skupiania się na najważniejszych dla Ciebie zagadnieniach.

Dlaczego warto wybrać angielski średniozaawansowany w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika – Language Means Business to maksymalnie nowoczesne podejście do nauki, niezależnie czy decydujesz się na naukę angielskiego na poziomie B1 – średniozaawansowanym czy też angielskim dla początkujących lub zaawansowanych.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i doświadczenie.

Ucząc angielskiego, stawiamy na autorskie materiały i skuteczne, sprawdzone metody – wszystko po to, by Twoja nauka angielskiego była intensywna, szybka i skuteczna oraz dostosowana do naszych kursantów – niezależnie od tego, na jakim poziomie angielskiego aktualnie się znajdują.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy kurs był skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, dbając również o Twój komfort – chcemy, żebyś czuł się u nas pewnie i jak najbardziej na miejscu, bez względu na Twój wiek, wykonywany zawód i wewnętrzną motywację do nauki angielskiego. Let’s do this!