Język angielski – Poziom A2

Znasz podstawy angielskiego? Czas na kolejny krok! Kurs angielskiego dla początkujących plus to szybka i intensywna nauka, dzięki której w krótkim czasie osiągniesz wyższy poziom zaawansowania. Już wkrótce będziesz bez barier porozumiewać się po angielski w codziennych sytuacjach.

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). Angielski na poziomie A2 to kurs dla osób początkujących, które posiadają już podstawową znajomość języka angielskiego i chcą zrobić krok do przodu. Stwierdziłeś, że podstawy angielskiego to za mało we współczesnym świecie? Zdecydowałeś się na odświeżenie i podniesienie swoich kompetencji językowych? Wspaniale! Sprawdź, co Ci możemy zaoferować i jakie umiejętności opanujesz na naszych kursach angielskiego dla początkujących.

Dla kogo jest kurs angielskiego – poziom A2

Kurs języka angielskiego dla początkujących plus na poziomie A2 to kurs dedykowany osobom, które chcą rozpocząć lub wrócić do nauki angielskiego i mają już opanowane podstawy języka. Ukończyłeś kurs angielskiego na poziomie A1? Znasz już około 500 słów i sformułowań? Potrafisz w prosty sposób porozumiewać się w sytuacjach z życia codziennego, przedstawiać się, wyrażać swoje myśli i pytać o podstawowe kwestie związane z miejscem zamieszkania, czasem czy zainteresowaniami? Kurs angielskiego na poziomie A2 jest właśnie dla Ciebie – bez względu na Twój wiek, zawód czy sposób na życie! Zapisanie się na kurs to dobry krok w kierunku bezpiecznego podróżowania po świecie, podniesienia kwalifikacji zawodowych i rozwijania dowolnych pasji – bez granic i barier językowych.

Czego nauczysz się na kursie angielskiego – poziom A2

Kurs angielskiego dla początkujących plus na poziomie A2 to kurs, który podniesie Twoje podstawowe umiejętności językowe i pozwoli skutecznie poszerzyć słownictwo o nowe zwroty i sformułowania. Dołożymy wszelkich starań, byś w maksymalnie krótkim czasie mógł pewnie i swobodnie komunikować się po angielsku w codziennych sytuacjach, z łatwością czytać i tłumaczyć proste teksty, pisać listy i bez problemu wypełniać różnego rodzaju formularze. Po ukończeniu kursu angielskiego na poziomie A2 będziesz: rozumiał i używał zwrotów i wyrażeń dotyczących życia codziennego i osobistego, potrafił porozumiewać się m.in. na temat codziennych obowiązków domowych i zawodowych, wypowiadać się o swojej rodzinie i otoczeniu oraz komunikować najważniejsze potrzeby. Jesteśmy pewni, że na kursie A2 skutecznie przełamiesz barierę językową i będziesz potrafił prowadzić proste rozmowy na znane Ci tematy.

Powyższe umiejętności są zgodne z systemem CEFR dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym plus A2.

Kurs angielskiego dla początkujących – organizacja

Kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym plus A2, organizujemy w różnych formułach online, w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach oraz indywidualnie. Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów, stosujących w swojej pracy nowoczesne, skuteczne i nieszablonowe metody nauczania, każdorazowo dobierane indywidualnie do potrzeb grupy i poszczególnych Kursantów. Pracujemy w oparciu o autorskie materiały, które przygotowujemy z myślą o osobach, które zdecydowały się odświeżyć podstawy języka angielskiego i efektywnie podnieść swoje umiejętności w maksymalnie krótkim czasie.

Kurs na poziomie A2 – angielski intensywnie i skutecznie

Naszym celem jest wyposażenie Cię w umiejętności językowe, które pozwolą na przełamanie bariery językowej i wejście na wyższy poziom znajomości angielskiego. Wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego nasze kursy angielskiego dla początkujących są maksymalnie intensywne. Skupiamy sią na efektywnym poszerzaniu zasobu słów, zwrotów i sformułowań, co w krótkim czasie pozwoli Ci na pewne i w miarę swobodne komunikowanie się z otoczeniem w codziennych sytuacjach. Jesteśmy pewni, że jeśli zdecydujesz się na kontynuowanie nauki angielskiego na wyższym, średniozaawansowanym poziomie – doskonale sobie poradzisz bazując na zdobytej podczas kursu A2 wiedzy i umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać angielski w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika – Language Means Business to gwarancja oferty skrojonej na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, z maksymalnie nowoczesnym podejściem do nauki. Nasze kursy prowadzone są wyłącznie przez najlepszych z najlepszych lektorów i native speakerów, w oparciu o najwyższej jakości, autorskie materiały. Uczymy skutecznie i intensywnie, nie tracąc czasu na to, czego nie będziesz potrzebować. Chcemy dać Ci solidną bazę podstawowej wiedzy i umiejętności, na których będziesz mógł skutecznie kontynuować swoją naukę angielskiego na wyższych poziomach. Staramy się, żeby każdy kurs był skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, a kolejne zajęcia i lekcje odbywały się w komfortowej atmosferze.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.