Język angielski – Poziom A1

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu nauki angielskiego? Mamy dla Ciebie intensywny kurs, który skutecznie wyposaży Cię w fundamentalne umiejętności i bazowe słownictwo. Damy Ci solidne podstawy, dzięki którym już wkrótce będziesz mógł osiągać kolejne poziomy zaawansowania!

Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference, w skrócie CEFR) wyróżniła sześć poziomów biegłości językowej (A1, A2, B1, B2, C1, C2) i podzieliła je na trzy grupy (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany).

Angielski na poziomie A1 to kurs dla osób początkujących, które jeszcze nigdy nie uczyły się języka angielskiego lub robiły to tak dawno i w tak ograniczonym zakresie, że… po prostu muszą zacząć od początku.

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu nauki angielskiego od podstaw? Gratulacje! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i jakie umiejętności opanujesz na naszych kursach języka angielskiego dla początkujących na poziomie A1.

Dla kogo jest kurs angielskiego – poziom A1

Kurs języka angielskiego dla początkujących na poziomie A1 to kurs dedykowany osobom, które w dowolnym momencie życia chcą rozpocząć naukę angielskiego od podstaw.

Marzysz o bezpiecznym podróżowaniu po świecie? Chcesz wyjechać do pracy za granicę lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Masz pasje, które chcesz rozwijać, nie ograniczając się wyłącznie do polskich źródeł informacji i inspiracji?

Kursy języka angielskiego dla początkujących to rozwiązanie, z którego może skorzystać każda osoba, która nigdy nie uczyła się języka lub ta, która miała z nim minimalną styczność – bez względu na wiek, zawód czy zainteresowania. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, żeby zacząć naukę angielskiego!

Czego nauczysz się na kursie angielskiego A1

Kurs angielskiego dla początkujących na poziomie A1 to kurs języka od podstaw.

Postaramy się, abyś w maksymalnie krótkim czasie opanował podstawy angielskiego w sposób umożliwiający Ci swobodną komunikację w prostych sytuacjach z życia codziennego. Po ukończeniu kursu A1 będziesz: rozumiał i używał podstawowe zwroty i sformułowania dotyczące życia codziennego, potrafił skutecznie przedstawić siebie i inne osoby oraz bez problemu pytał o podstawowe informacje (m.in. miejsce zamieszkania, drogę do interesującego Cię obiektu, czas, rzeczy i osoby), będziesz też posiadał zasób około 550 najważniejszych słów. Jesteśmy również pewni, że przełamiesz barierę językową i będziesz w stanie prowadzić proste rozmowy z osobami, które mówią wolno i wyraźnie.

Powyższe umiejętności są zgodne z systemem CEFR dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym A1.

Kurs angielskiego dla początkujących – organizacja

Kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym A1, dla osób początkujących, organizujemy online, w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach oraz indywidualnie.

Kursy prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i lektorów, stosujących najskuteczniejsze metody nauczania.

Pracujemy w oparciu o renomowane podręczniki cyfrowe i autorskie materiały, które przygotowujemy z myślą o osobach takich jak Ty, które z różnych względów właśnie teraz zdecydowały się na rozpoczęcie nauki języka.

Intensywnie i skutecznie – tak właśnie uczymy!

Wiemy, że nie masz czasu do stracenia!

Dlatego kurs angielskiego dla początkujących jest intensywny i gwarantuje ekspresowe zdobycie podstawowych umiejętności językowych oraz umożliwia opanowanie bazy około 550 podstawowych słów i zwrotów, które pozwolą Ci skutecznie porozumiewać się w codziennym życiu, w prosty sposób wyrażać swoje myśli, czytać i tłumaczyć proste teksty, pisać podstawowe listy i wypełniać nieskomplikowane formularze.

Kursy grupowe dla początkujących ułatwiają przełamywanie bariery językowej, a w ramach kursów indywidualnych dla początkujących masz możliwość samodzielnego regulowania tempa nauki.

Dlaczego warto wybrać angielski w szkole Eklektika?

Szkoła Eklektika – Language Means Business oferuje Ci maksymalnie nowoczesne podejście do nauki, współpracę wyłącznie z najlepszymi nauczycielami, lektorami i native speakerami oraz kursy realizowane w oparciu o najwyższej jakości, autorskie materiały. Uczymy skutecznie i intensywnie, nie tracąc czasu na to, czego nie będziesz potrzebować. Dokładamy wszelkich starań, by każdy kurs był skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dbamy również o komfort naszych Kursantów, ponieważ chcemy, żebyś czuł się u nas pewnie i jak najbardziej na miejscu, bez względu na Twój wiek, wykonywany zawód i wewnętrzną motywację do nauki angielskiego.

Zapisz się na newsletter i odbierz rabat 10% na dowolny kurs na platformie!

W każdym newsletter bezpłatne materiały do nauki, lekcje video i nowości w naszej ofercie.